­ Deelnemers internationale wedstrijden 6 t/m 12 juni 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 6 t/m 12 juni 2022

Geplaatst op 07 juni 2022

Deze week zijn in eigen land drie mooie internationale evenementen. In Geesteren Overijssel is het CSI Twente waar vanaf donderdag tot en met zondag spring- en dressuurruiters van TeamNL in actie komen. De Nederlandse vierspanrijders hebben een wereldbekerkwalificatie op Driving Valkenswaard. Ook tweespanrijders rijden in Valkenswaard. Op de Peelbergen is weer een CSI tot op 2*-niveau met een groot aantal Nederlandse springruiters op de deelnemerslijst. Verder wordt er door de Oranje-jassen gesprongen in Opglabbeek, Drammen, Balve, Spruce Meadows en Lexington. Verder zijn Nederlandse paardensporters op de internationale eventingwedstrijden in Westerstede en Bramham, op de dressuur- en voltigewedstrijd in Samorin en een endurancewedstrijd in Buch.

Geesteren CDI3*/ CDIJ Nederland - 9 t/m 12 juni 2022 dressuur
Tel: 0031-546631691
E-mail: info@csitwente.nl
Website: www.csitwente.nl/uitslagen
CDI3*
Vai Bruntink (Vledderveen Dr) - Ebony
Devenda Dijkstra (Nuland) - Hero
Jacco Doornwaard (Wezep) - It's Easy
Dominique Filion (Roosendaal) - Dettori
Floor van Kempen (Nijmegen) - Geronimo
Annemieke Vincourt - Krom (Veeningen) - High Society
Joyce Sterrenburg - Lenaerts (Leende) - Beukenvallei's Iconic B
Laurens van Lieren (Nuland) - Grandeur a
Anne Meulendijks (Heeze) - Issey
Marie Louise Moerings (Roosendaal) - Indo
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Ferrari
Judith Ribbels (Eibergen) - Fun Fun EBH
Kirsten Teeuwen (Nieuwerkerk ad IJssel) - Camorkus
CDIJ Junioren
Elise de Loos (Roosendaal) - Enzo
Julia Willemsen (Bergharen) - Goya-Odette B


Samorin CDIJ/ CDIYH/ CDIY/ CDIP/ CDIU25/ CDI3*/ CDICh-A/ C Slovakije - 10 t/m 12 juni 2022 dressuur
Tel: 0042-1903466554
E-mail: kelemen.veronika26@gmail.com
Website: www.ridersanddreams.sk
CDI3*
Dominique D'Hoore - Van der Horst (Huijbergen) - Dancing Boy, Excel
CDIYH
Dominique D'Hoore - Van der Horst (Huijbergen) - Kenzo G


Geesteren CSI2*/ CSI1*/ CSI3* NL - 9 t/m 12 juni 2022
Tel: 0031-546631691
E-mail: info@csitwente.nl
Website: www.csitwente.nl/uitslagen
CSI3*
Bas van der Aa (Albergen) - Gaen, Häkkinen N
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Gilona AO
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Isis, Jappelou RV
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - That's Mie Z
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Incredible, Indendo, Notre-Dame van 't Roosakker
Berber Dijkman (Wesepe) - Imoya Dice
Amber Fijen (Bladel) - Ishiblue F, Jamaica van ‘t Heike
Daan van Geel (Gees) - Idaloma
Sander Geerink (Gelselaar) - Global
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Helsinki, Icoon VDL
Hylke de Jong (Dokkum) - Osseweide’s Jadira
Tani Joosten (Zevenaar) - Galdal Mé
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Isodermus PP, Kara J D'Alve Z
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Davinci Z, Hurricane D.D.
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar
Gerben Morsink (Enschede) - Carina Z, Carsey Z, Colina Z
Pim Mulder (Dalfsen) - Hiarma, Memphis Z
Wesley Mulder (Wenum Wiesel) - For Your Pleasure WM
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Explosion, Herma
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, Isabel
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Lausejunge, Glock's Novellist, Jet Run
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z
Frank Schuttert (Ommen) - Joviaal ES, Nikias vd Bisschop
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive, Good Farming HS
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dywis HH, Icarronne-S, Kamara van't Heike
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Griffin van de Heffinck, KM Chalcedon
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - E. Guriel, Shanroe Barney
Amke Bekhuis (Almelo) - Jupiler
Marcel Beukers (Waarland) - Ireleva, Ivafee
Maaike ten Berg (Rogat) - Godess Hero Z
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Vigalio SHO Z
Michiel Brusse (Uffelte) - Duran TK Z
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Ivoor
Manon Damhuis (Tilligte) - I am a Cooper
Tessa Delger (Winterswijk Brinkheurne) - Hampton
Berber Dijkman (Wesepe) - Georgia Balia NL, Koekoek’s Cornet
Amber Fijen (Bladel) - Aruba van't Eigenlo Z, Dali van 't Prinsenveld Z
Daan van Geel (Gees) - Just Blue
Sander Geerink (Gelselaar) - Jacobus S
Michael Greeve (Veeningen) - High Big Andi K, Jacksonville Eurohill
Quinten ter Harmsel (Enter) - Unicstar de Courcy E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) - Endvot E.B.
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus, John Henry
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Famariloma
Noa Jansen (Eemnes) - Highness
Sjoerd Kommers (Lepelstraat) - Impala D'Oase, Jarocho-Blue
Sarah Koppelman (Haaksbergen) - Hebe
Claudia Kos (Zuid-Scharwoude) - Katarina van 't Huka Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Cayman S, Kerswin van 't Roosakker
Joey Lansink (Haaksbergen) - Igor GPH
Pascalle Lienesch (Enschede) - Fermium
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Abbervail Diamant
Bas Moerings (Roosendaal) - Jesther
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Ibylle
Wesley Mulder (Wenum Wiesel) - Eljadida du Cedre, Estoril du cedre
Danine Pater (Ederveen) - Iluminaty MBF
Sven Peters (Enschede) - Ugano Z
Max van de Poll (Hierden) - Copina, Infinety Z.G.
Emiel Richter (Enschede) - Quality - Star
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Urville Z
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Iceman VDS
Tom Schellekens (Esbeek) - Infinity, Jolet Van De Zietfort
Rob Schipper (Bornerbroek) - Jaguar
Gerco Schröder (Tubbergen) - Indy, New Star vd Berghoeve
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Frank Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS, Obilix v\h Stuyvenberghof
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Jamil Field, Nova Scotia Z
Suzanne Tepper (Holwierde) - Lhynara, PMF Inventiv
Anne-Lotte Tijhuis (Langeveen) - Je T'Aime Coucou Tl
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Haricot Verts, Just On Time O
Maikel van der Vleuten (Someren) - O’Bailey vh Brouwershof, Sildouch Z
Joni Vollenberg (Melderslo) - Andiamo van de Eykhof Z
Jur Vrieling (Holwierde) - Kallmar VDL
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Jon Jon
Evi Wiefferink (Wierden) - Iregina Elton
Jessie Wiefferink (Wierden) - Jayton
Maud Wiefferink (Denekamp) - Kalie S
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Foline, Investment I.B., Juwel SFN
Don Willemsen (Nijverdal) - Iron Man 111
Meike Zwartjens (Raalte) - Denzel Tivoli Z
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Keniki
Miquell Bakker (Utrecht) - Gustafson Z
Kevin Beerse (Wergea) - Kaida
Amke Bekhuis (Almelo) - Diana
Marcel Beukers (Waarland) - Karena WD
Lisa Bongers (Wijchen) - Elixer
Kars Bonhof (Epe) - For Chacco TN, Lamaze TN
Michiel Brusse (Uffelte) - Jericho-S
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Nada van het Spieveld
Manon Damhuis (Tilligte) - High Score, Jezus van de Westzijde
Berber Dijkman (Wesepe) - Jetset
Nina Dubbeldam (Weerselo) - Canberra
Britt ter Harmsel (Enter) - Kitile Horta E.B.
Quinten ter Harmsel (Enter) - Frizzle Zizzle E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) - Geronimo E.B.
Bart Haselbekke (Wierden) - Kordon VDL
Marjolein Heuvelmans (Oldenzaal) - Imperia
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Kosalottie W, VDL Legodermus PP
Noa Jansen (Eemnes) - Kirov, Zembla V Z
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Kika Molga Van De Crumelhaeve
Claudia Kos (Zuid-Scharwoude) - Calirista PS, Quito
Pascalle Lienesch (Enschede) - Hello Sunshine, Krandessa
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Hello Wow Z, Lemalia
Liz Meenhuis (Weerselo) - J.Kilermo
Stefan Mol (Rheezerveen) - Karina J.W.B.
Pim Mulder (Dalfsen) - Its A Katosca Again
Wesley Mulder (Wenum Wiesel) - Holland
Estelle Oude Nijhuis (De Lutte) - My Lady Carthago WM
Kim Karlsson (Langeveen) - Golino, K-One Lino
Job Oldenziel (Gieten) - It's me
Rochelle Pen (Enschede) - Fiësta, Inka
Sven Peters (Enschede) - Izaro
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Diador
Max van de Poll (Hierden) - VDK's Kentucky
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Kaira VDS
Rob Schipper (Bornerbroek) - Le Kannan
Ashley Spiele - te Wierik (Enschede) - Houston Quality Z, Lady- Rubertha
Suzanne Tepper (Holwierde) - Joyterma, VDL Quickthago
Anne-Lotte Tijhuis (Langeveen) - Looping JH
Floor Trienekens (Venlo) - Joëlle
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Le Chic O
Sanne Vermeulen (Laren Gld) - Icarus LH
Joni Vollenberg (Melderslo) - Karma Perina F
Jur Vrieling (Holwierde) - PMF 2JOIN Jubilee
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Armstrong, Iconyc
Pietrix de Vries (Koarnjum) - Diamantina, Numero's Diamond
Britt Wiefferink (Wierden) - Leomar
Evi Wiefferink (Wierden) - Hot Lips
Jessie Wiefferink (Wierden) - Hetty van den Hoogeweg, Just For Fun
Maud Wiefferink (Denekamp) - Kan't Zat, Killing Girl GR
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Kaltic Ryal K.
Don Willemsen (Nijverdal) - Jillz Solier
Jose Woldring (Amsterdam) - Carpuno T
Meike Zwartjens (Raalte) - Piamanta v/h Zuid-Pajottenland


Opglabbeek CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 8 t/m 11 juni 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI3*
Kim Emmen (Dinteloord) - Catoo-Lavall, Delvaux, Edgar, Island, J'Adore ter Putte, Nash v/h Lilleveld
Kevin Jochems (Kalmthout) - Calox, Casillas van de Helle, Flying Jackie
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Important Style Vk
Johnny Pals (As) - Empire, Fernando BH, Ibera V/D Hagenhorst
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Darry Lou, Escape Z, Uricas vd Kattevennen
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Beau van de Hagenhorst
CSI1*
Stefanie Carroll (Bocholt) - Chicago, Con-Chacco, Macarena 42
Kim Emmen (Dinteloord) - Optima vd Bisschop
Romy IJbema (Dilsen-Stokkem) - Idon Vera
Loewie Joppen (Maasbree) - Candy Holiday
Johnny Pals (As) - Happy Linda
Alexander Vincentius (Schaijk) - Jezebel W
CSIYH1* incl. 8yo
Kim Emmen (Dinteloord) - Qi Dao NH
Romy IJbema (Dilsen-Stokkem) - Lobi Da Basi
Kevin Jochems (Kalmthout) - Kalidah
Loewie Joppen (Maasbree) - Pallieter vd N.Ranch
Lianne Kuypers (Heythuysen) - Conquista Z
Charlotte Pals - Verhagen (As) - King Blue, Madame de Tiji
Alexander Vincentius (Schaijk) - Lamertje W, Lewandowski V.


Drammen CSIO3*/ CSI1*/ CSIYH1* Noorwegen - 9 t/m 12 juni 2022 springen
E-mail: eirik@walber.no siri@walber.no
Website: www.norwaygrandprix.com/uitslagen
CSIO3*
Roelof Bril (Westendorp) - Iberico, Unikum Olympic Z
Henk van de Pol (Eindhoven) - B Captain Norman, Cayenne de Clarence


Calgary, Spruce Meadows AB CSI3* Canada - 10 t/m 12 juni 2022 springen
Tel: 001-4039744216
E-mail: linda.heathcott@sprucemeadows.com
Website: www.sprucemeadows.com/uitslagen
CSI3*
Piet van Genugten (Heeswijk-Dinther) - Adequan JVH Z, Castlefield Confellow, Haïdo


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1*/ CSIV-B Nederland - 8 t/m 12 juni 2022 springen
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CSI2*
Joey Alberti (Einighausen) - Baltic Love, La Candida
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch, VDL Groep Iron Z, VDL Groep Nino du Roton
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX
Yves Houtackers (Weert) - Jackson V
Niels Kersten (Egchel) - Call Me Baby Blue, Granito Noordenhoek, Thuur Z
Bart van der Maat (Houten) - Catch Twenty Two VO Z, Je Happy Lina
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Giarado H
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jones, Quantas 15
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke
Leon Thijssen (Sevenum) - For President, Indivar, Zeppe Blue
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) - Gina Royal, Heartbreaker de Lux
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Kimbel
Peter Bulthuis (Echt) - Cessaro PS, Kempinsky HX
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Kensington H
Bart van der Maat (Houten) - Dan Jomaro, Québec
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cini W Z
Jackie Schalken (Kessenich) - Indigo SJS, Sensation Z
Marie Schalken (Kessenich) - Giulietta SJS, Venezia SJS
Marlies van Soest (Evertsoord) - Coca Cola Z, Quirados Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Habab
CSIYH1*
Peter Bulthuis (Echt) - Cavallero De La Chapelle Z
Demi van Grunsven (Handel) - Viva Gold E.T.
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Katórose HV
Yves Houtackers (Weert) - Domino vant Elzenhof Z, Gwinnru De Kernevez
Niels Kersten (Egchel) - King's Dream
Bart van der Maat (Houten) - Little Dance W
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Kilimanjaro, Lennox W
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Kaspar R, Vedet DK Z
CSIV-B veteranen
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - Adonis
Sylvie Ruissen (Broekland Ov) - Paragon's Cayenne
Ben Spreuwenberg (Sonsbeck) - Chloe Z


Balve CSI2*/ CSIYH1* Duitsland - 8 t/m 12 juni 2022 springen
E-mail: spiller@balve-optimum.de
Website: www.balve-optimum.de/uitslagen
CSI2*
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty, Gelster


Lexington, Horse Park KY CSI3*/ CSI2* USA - 8 t/m 12 juni 2022 springen
E-mail: info@splitrockjumpingtour.com
Website: www.splitrockjumpingtour.com
CSI2*
Wim Janssen (Wellington - Florida) - Durango VDL


Bramham CCI4*-S/ CCI4*-L/ CCIU254*-L Groot-Brittannië - 8 t/m 12 juni 2022 eventing
Tel: 0044-1937846005
E-mail: horsetrials@bramhampark.co.uk
Website: www.bramham-horse.co.uk/uitslagen
CCI4*-L
Andrew Heffernan (Cheshire) – Gideon
CCI4*-S
Althea Bleekman (Devon) - Granncord


Westerstede CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCI1*-Intro Duitsland - 9 t/m 12 juni 2022 eventing
Tel: 0049-1729035040
E-mail: info@ammerlaenderreitclub.de
Website: www.ammerlaenderreitclub.de/uitslagen
CCI3*-S
Jonna Balk (Haarlem) - In Speed Fortuna
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - I`m Special
Lynn Dybiona (Leusden) - Zusa
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Floor van Gelderen (Breda) - Gambler van HC de Hoeve
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Erik Roor (Rhenen) - Kapirossi
Aniëlca Schoenmaekers (Beerse) - Hircan
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Capella-Real
Jordy Wilken (Lemelerveld) - Wilbert Bo
Roel Zonneveld (Voorschoten) - Easy Boy
CCI2*-L
Maartje Siemons (Linden) - Harly
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Jebo Kwik W.
Lot van der Veen (Enschede) - Gunschot van de Withoeve
CCI2*-S
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Chat Boy
Puck Buijnsters (Oisterwijk) - Princess Canna
Willemijn Dinklo (Breda) - Gambler
Roxana Graman (Schuinesloot) - Forever
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon
Sanne Heck (Langeweg) - Delote M
Marissa Kamphuis (Dedemsvaart) - Caldwell
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Irma Peternella
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) - Watermill Wedgwood
Sarah van Leeuwen (Zundert) - It Takes Two
Ingrid Schenk (Zeewolde) - Davos 77
Shirley Scholten (Hengelo Gld) - The Diamond Queen
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Galante
Bianca van Wijk (De Punt) - Eastbourne E
Jordy Wilken (Lemelerveld) - Offspring van Stal Timmers
CCI1*-Intro
Tim Eshuis (Strijbeek) - Carnally Rock, Idle Eric
Loïs Joosse (Lemele) - Dukershoeve Perfect for me
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Didley Squat, Korella vd Watermolen, Roxette SPM
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) - Kontent vd Watermolen


Valkenswaard CAI3*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2 Nederland - 9 t/m 12 juni 2022 mennen
Tel: 0031-654674396
E-mail: h2t@xs4all.nl
Website: www.drivingvalkenswaard.com/uitslagen
CAI3*-H4 WCupQ wereldbeker
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Floriano, Freddy, Generaal, James Bond, Juventus
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Enrico, Favory Fantom, Idool N
Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) - Belcampo, Freedom, Hielke, Jan, Kapitein, Lord Arie
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Adios K, Enola, Floris, Foppe, Milan, Zandor, Zardonis
Hans Heus (Eerbeek) - Bravo, Donald, Flame, Flux, Hurricane, Vorst
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Zerino, Zimon
Peter de Ronde (Abbenbroek) - Dijkgraaf, Dominand, Favory Felho, Furst boy, Zamoro Olt
Theo Timmerman (Breda) - Don Juan, ECC Falko, ECC Jivahno, Elvis, Faya N, Gydo, Kings Gambit, Silver, Ziezo
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Geronimo
CAI3*-H2 Tweespan paarden
Ewoud Boom (Nijkerk Gld) - Ilona van het Rodeland, Iowa
Sanny Hagen - Dijkhuis (Putten) - Calèche, Fynn, Gigolo, King Alexandro
Stan van Eijk (Schinveld) - Bentley, Doris, Ietske, Zorac
Erik Evers (Oudenbosch) - Datzo, Impuls, Jari
Rob Lommers (Bergeijk) - El Fiero, Extion, Fillip spudalshoej
Anna de Ronde (Zwartewaal) - Bariton, Evert, Joris
Carlo Vermeulen (Griendtsveen) - Barichello, Ejasper, Vincent
Sandor van Vliet (Maasdijk) - Baccara, Heodoor, Hertog
Ben Voets (Uden) - Expresso D, Humphry.K, Icoon, Imposant
Annegreet Zaayer (Wadenoijen) - Kerona vs, Kingston


Samorin CVI3*/ CVIJ2*/ CVICh2*/ CVIJ2*/ CVIJ1*/ CVICh1*/ C Slovakije - 9 t/m 12 juni 2022 voltige
E-mail: lauralencesova.voltiz@gmail.com
CVI3*
Joske van Koelen (Amersfoort) -
Andrea Barczi - KCM Vaultinghorses Lord
Renske van Schaik (Schalkwijk)
Sofie van der Laan (Den Dolder) - C.S.I.


Buch CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEI1* 100/ CEI3* 140/ CEI2* Duitsland - 9 t/m 12 juni 2022 endurance
Tel: 0049-1714227212
E-mail: mail@endurance-team-klingbeil.de
Website: www.endurance-team-klingbeil.de
CEI1* 100
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - Zain du Florival
CEIYJ1* 100
Puck Kromkamp (Hooghalen) - Kyra's Promising Risky Dream

 

Ander Nieuws

  • TeamNL dressuur wint met overmacht de Nations Cup op CHIO Rotterdam
    TeamNL dressuur wint met overmacht de Nations Cup op CHIO Rotterdam
  • Baars, Van Doremalen, Gijsen en Kikkert winnen KNHS-Anemone Horse Trucks Cup Exloo
    Baars, Van Doremalen, Gijsen en Kikkert winnen KNHS-Anemone Horse Trucks Cup Exloo
  • Snelle leerlingen bij KNHS-Hartog Trophy in Almelo
    Snelle leerlingen bij KNHS-Hartog Trophy in Almelo