­ Deelnemers internationale wedstrijden 8 t/m 14 augustus 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 8 t/m 14 augustus 2022

Geplaatst op 09 augustus 2022

De Wereldkampioenschappen in Herning zijn nog in volle gang. Woensdag beginnen de springruiters van TeamNL en het NLO-WVM-TeamNL Para Dressuur Team aan hun kampioenschap. Woensdag is ook de finaledag van het voltige en de kür op muziek dressuur met bronzen medaillewinnares Dinja van Liere en Emmelie Scholtens. Daarnaast loopt in Herning een CSI3* en CSIAm-A waar Marc Houtzager en dochter Nina aan meedoen. Voor Nederlandse springruiters die niet naar het WK gaan, zijn er in Houten het CSI2* en 1* en de 3*-wedstrijden in Opglabbeek en Deauville. In Le Pin au Haras is een Nations Cup eventingwedstrijd met een Oranje equipe en deelnemers in de 3* en de 2* rubrieken. Ook zijn Nederlandse eventingruiters in Hartpury en Bad Harzburg. Tot slot zijn Nederlandse enduranceruiters actief in het Belgische Zutendaal.

Herning CH-M-D Denemarken - 6 t/m 10 augustus 2022 dressuur
Tel: 0045-40254986
E-mail: info@herning2022.com
Website: herning2022.com/uitlagen
CH-M-D WK Dressuur
Dinja van Liere (Uden) - Hermès
Marieke van der Putten (Groesbeek) - Tørveslettens Titanium RS2
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Indian Rock
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagon's Ich Weiss

Herning CH-M-PED Denemarken - 10 t/m 14 augustus 2022 paradressuur
Tel: 0045-40254986
E-mail: info@herning2022.com
Website: herning2022.com/uitlagen
CH-M-PED WK Paradressuur
Demi Haerkens (Helmond) - EHL Daula
Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Alphaville N.O.P.
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz
Sanne Voets (Berghem) - Demantur RS2 N.O.P.


Herning CH-M-S Denemarken - 10 t/m 14 augustus 2022 springen
Tel: 0045-40254986
E-mail: info@herning2022.com
Website: herning2022.com/uitlagen
CH-M-S WK Springen
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Icoon VDL
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Monaco
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB
Maikel Van der Vleuten (Someren) - Beauville Z N.O.P.
Jur Vrieling (Holwierde) - Long John Silver 3


Herning CH-M-V Denemarken - 6 t/m 10 augustus 2022 voltige
Website: herning2022.com/uitlagen
CH-M-V Team WK Voltige
Voltigeurs:
Isalotte van Agteren (Bussum)
Saartje Boeijen (Odiliapeel)
Rian Pierik - Bongers (Handel)
Guus van de Coer (Zeeland)
Ilse van Dijk (Odiliapeel)
Lisa Herwig (Veghel)
Renate Maas (Heesch)
Sander Pannekoek (Cuijk)
Nynke Veldman (Wijchen)
Longeur: Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel) - Wim
CH-M-V Solo Dames
Voltigeur: Joske Van Koelen (Amersfoort) - Chameur
Longeur:Jinte Pierik (Handel)
Voltigeur: Annebeth Kubbe (Noordeloos) - Evermore R
Longeur: Jinte Pierik (Handel)
Voltigeur: Renske van Schaik (Schalkwijk) – Fabiola W
Longeur: Corinna Knauf
CH-M-V Solo Heren
Voltigeur: Sam Dos Santos (Retie) – Doemaar
Longeur: Rian Pierik-Bongers
Longeur: Diede Pierik (Handel)

Herning CSI3*/ CSIAm-A Denemarken - 9 t/m 14 augustus 2022 springen
E-mail: jt@herning2022.com
Website: herning2022.com/uitslagen
CSI3*
Marc Houtzager (Rouveen) - Holy Moley
CSIAm-A
Nina Houtzager (Rouveen) - Fonia Again


Opglabbeek CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSI3* België - 11 t/m 14 augustus 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI3*
Joey Alberti (Einighausen) - Baltic Love, Corona Z, La Candida
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Grant Utopia, Isis
Kevin Jochems (Kalmthout) - Christianus, El Rocco, Griffin van de Heffinck, Kriskras DV
Lars Kersten (Egchel) - Big Beauty Z, Cando 10, Eetrichta, Oklahoma van de Zelm, Olympia van 't Hageland
Niels Kersten (Egchel) - Granito Noordenhoek, Grieg S, Tippy Z
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker
Astrid Leeuwen (Ospel) - Amber 119, Charly Brown 353
Joost Martens (Asten) - Circee de la Haye, Iceman Elrite, Indence H.J.
Mark Martens (Ell) - Kinmar Quality Hero
Johnny Pals (As) - Carlotta, Charley, Happy Linda
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Haya, Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Olaya Z
Ruben Romp (Goirle) - Hanouk V, Inflame-Go, Jacquet Go, Vangoth des Besnards
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden, For the Moment, G.AS-Bombay, Haretto
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Cordis Totalis Z
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Beau van de Hagenhorst
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) - Heartbreaker de Lux
Jada Golsteijn (Roosteren) - Mercedes DV
Niels Kersten (Egchel) - Belfast Z
Anouk Kort (Lewedorp) - Canty Bois Blanc Eda
Astrid Leeuwen (Ospel) - Clarimo's Balou
Johnny Pals (As) - Excentriek
Piet Raijmakers jr. (Asten) - GEM T Z
Sanne Vermeulen (Laren Gld) - Gravin B.Z., Icarus LH
Maxi de Weert (Ossendrecht) - Dacora VDH
CSIYH1* incl. 8yo
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Eliano v't Merelsnest, Farinjo Des Mec
Lars Kersten (Egchel) - Cornets Pop Af Z
Anouk Kort (Lewedorp) - Heyra Blue de Masca, Qui-Vive van 't Imdehof
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Kruziano
Ruben Romp (Goirle) - Blom's Larado O, Kingsten, Ultimo 138
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S. Lana del Rey
Niels Tacken (Meterik) - Camila Totalis Z
Charlotte Pals - Verhagen (As) - King Blue
Maxi de Weert (Ossendrecht) - Chiara VDH, Korhaya II Z


Deauville CSI3*/ CSI1* Frankrijk - 11 t/m 14 augustus 2022 springen
Tel: 0033-157677673
E-mail: showoffice@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-events.co/uitslagen
CSI3*
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Explosion, Gino


Houten CSI2*/ CSI1* Nederland - 10 t/m 14 augustus 2022 springen
Tel: 0031-610733873
E-mail: info@csihouten.nl
Website: www.csihouten.nl/uitslagen
CSI2*
Maaike ten Berg (Rogat) - Godess Hero Z
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Creme de la Creme Z, Isis, Jappelou RV
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Icarinda, Kaphira, Sisi
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Joy Of Spring R, Kallas, Ogano Girl Z
Cecile Klaassen (Sprundel) - Cilydi
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Oh Balou van de Kat
Marleen van der Burg (Neede) - Jancoulavsco Fortuna
Manon Damhuis (Tilligte) - I am a Cooper, Jezus van de Westzijde
Kim Emmen (Dinteloord) - Edgar, Nash v/h Lilleveld, Optima vd Bisschop
Mila Everse (Waddinxveen) - Orso del Terriccio
Senna Everse (Waddinxveen) - Farno d'Or
Amber Fijen (Bladel) - Dali van 't Prinsenveld Z, Ishiblue F, Jacintha van het Kriekenhof
Tim Franssen (Gilze) - Frans Wilrick's, Texas FS Z
Daan van Geel (Gees) - Idaloma, Just Blue, Kahlua-Carmen
Sander Geerink (Gelselaar) - Jacobus S
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty, Gelster
Michael Greeve (Veeningen) - High Big Andi K, Karelien W, Watermill Art SFN
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar, Noukie
Jens van Grunsven (Erp) - Heathrow, Iimpossant CL, Judeska
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Eloma's Blue, Lugaignac des Pouplis
Quinten ter Harmsel (Enter) - Unicstar de Courcy E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) - Endvot E.B., Geronimo E.B.
Bart Haselbekke (Wierden) - Kordon VDL
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Guilietta, Gutascha
Fleur Holleman (Huissen) - Cataque du Haut Breil, Faltic, Innuendo R&D
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Kadorena SFN
Marieke Houtman (Nederhorst Den Berg) - ES. Buberth
Mart IJland (Hengelo Ov) - Hero, Kymette E
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Excellent, Hatricia van Beek
Niels Jonkers (Lunteren) - Gold Digger-H
Tani Joosten (Zevenaar) - Galdal Mé
Martine Dimmendaal - Kempkes (Putten) - Alandria Z, Norhaya Z
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Jillz E.B., Katoulon
Sjoerd Kommers (Lepelstraat) - Impala D'Oase, Jarocho-Blue
Mischa Everse - Van de Kraats (Waddinxveen) - Kazelli VDL
Siebe Kramer (Hekelingen) - Fellow Jumper
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Davidguetta de Circee, Kara J D'Alve Z, Kerswin van 't Roosakker
Lars Kuster (Didam) - El Divo, Quiwi Capitola
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, King Kong D'Avifauna, Take A Chance On Me Z
Megan Laseur (Soest) - Ironman, Kapitaal L, Kwanta Kosta PR
Bart van der Maat (Houten) - Catch Twenty Two VO Z, Hugo Boss
Thijs Machielsen (Weelde) - Ireuza
Tamara van Manen (Stroe) - Intensely MBF
Bas Moerings (Roosendaal) - Jesther, Kivinia, Kwik Tweet
Gerben Morsink (Beuningen Ov) - Calida Z, Colina Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Itos S, Quintendros E
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, G-Vingino-Blue
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel, Gallardo CSI
Max van de Poll (Hierden) - Copina Keeps, Infinety Z.G., VdK's Kentucky
Nick Rademaker (Herwen) - Fleur IV
Heather Robertson (Driebergen-Rijsenburg) - Charmeur M
Marco Sas (Schoorl) - Cukuta, Joule S
Tom Schellekens (Esbeek) - Infinity, Interessant van de Zietfort, Jolet Van De Zietfort
Tom van Schipstal (Sint Hubert) - Hilton S, Ivanhoe
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - A'Lee Springpower BH, Cor
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin, I Will Be Famous, New Star vd Berghoeve
Frank Schuttert (Ommen) - Gream, Joviaal ES, Obilix v\h Stuyvenberghof
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Nova Scotia Z, Zephyr
Ralph Slaats (Knegsel) - Cirondine Z, Il Divo SW
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Coco Chanel, Double Dutch
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Heaven of Romance, Idylle of Romance
Jessy Tewis (Montfoort) - Exceptionel
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Fidzilina Z, Gartbreaker SG
Mark van den Top (Haarle Gem Hellendoorn) - Colombo
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Installera Balia RS, Iregina, Jisborn
Annet Willems - Vos (Wierden) - Helsinki V.D.O.
Thijmen Vos (Wierden) - Ive Got the Key, Pegasus van den Heuvel
Anne van Vulpen (Vleuten) - Fajoecha BH
Sophie van der Werff (Boskoop) - Global W
Jessie Wiefferink (Wierden) - Jayton
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Tiptop vh Schaeck Z
Don Willemsen (Nijverdal) - Iron Man 111
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Gomera
CSI1*
Maud Agterberg (Hagestein) - Eloubet
Merel Albertema (Bunnik) - BBN Kobalt Express
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Lamarr
Suze Bos (Renswoude) - Love It
Tim Breeschoten (Winterswijk Miste) - Kathmandu
Berwin van den Brink (Nijkerkerveen) - Knightsbridge
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Camacho
Kiki Broekhuijsen (Den Dolder) - Little Gold ES
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Fuzeta Beech, Haja ES
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Eiaralda, Kajanta
Puck van den Deijssel (Zwartebroek) - Darwin Z
Luc Dimmendaal (Putten) - Diesel
Elise Duiker (Zeeland) - Carat
Nicole Eggens (Mantinge) - Loharna-P
Kim Emmen (Dinteloord) - Kandiama DMH
Mila Everse (Waddinxveen) - Lovely
Senna Everse (Waddinxveen) - Dudock
Amber Fijen (Bladel) - Hummer, Kiwi
Tim Franssen (Gilze) - Hurricane Z, Lavanti V
Daan van Geel (Gees) - Lumanda I
Vincent Geerink (Gelselaar) - Jack Daniel'S EB
Jikke van Gerven (Swolgen) - Cent Carrats
Belinda de Graaf (Eemdijk) - L.Anemone's Lajoy, Lou Lou'S Star SVO
Ava Eden van Grunsven (Erp) - Harley
Jens van Grunsven (Erp) - Gladiator HL
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Jambo
Babette Haanschoten (Scherpenzeel Gld) - Casafina, Koko
Dominique Hafkamp (Soest) - Havenda Blue
Britt ter Harmsel (Enter) - Kitile Horta E.B.
Quinten ter Harmsel (Enter) - Frizzle Zizzle E.B.
Bart Haselbekke (Wierden) - Heros D, Klaske
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Kiri Royal
Marit Hoekstra (Lelystad) - Qstar
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Lamborghini H
Reeza van der Horst (Soest) - Hashtag, Iesyrena MB
Marieke Houtman (Nederhorst den Berg) - Cabauw Du Vlist, Lauritz
Bobbi Hulsenbeck (Nijkerk Gld) - Ibalia, Unzip
Mart IJand (Hengelo Ov) - Limoncello Z
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Charm du Buisson Z
Noa Jansen (Eemnes) - Highness, Kirov
Niels Jonkers (Lunteren) - Kylana V, Liverpool V
Tani Joosten (Zevenaar) - Lagrande E
Eva Kapteijn (De Meern) - Ivory MBF
Lily van der Knaap (Putten) - Jersey WV
Sjoerd Kommers (Lepelstraat) - Hollywood VK, Los Limbos HBC
Siebe Kramer (Hekelingen) - Vesta D'ouilly
Mike Kuh (Soest) - Clayton
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Don’t Worry de Tiji Z, Kentucky
Lars Kuster (Didam) - Karlotte DDH
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Quechin di Cabra
Megan Laseur (Soest) - Eldor
Mitch Laseur (Soest) - Lyano
Tara van der Leegte (Waalre) - Calipso, VDL Groep Ina-Zeldenrust
Bart van der Maat (Houten) - Québec
Thijs Machielsen (Weelde) - I Am Palve, Velvet Sky Du Sud Z
Enrico van Manen (Stroe) - Keep In Mind JB, Lehman
Tamara van Manen (Stroe) - Laurette
Emmelie Melssen (Blokker) - Lancôme TCS, Litta V.L.
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Likeur
Bart van Ooyen (Groessen) - Cornets Confident, Kiss Of Glory WV
Nol van de Pas (Kaatsheuvel) - Easy Nevada vd Bernsehoeve Z, Fallon Nevada vd Bernsehoeve
Rik van de Pas (Kaatsheuvel) - Action Hero vd Bernsehoeve Z, Go Go-Nevada
Dee Jay Pijpers (Zwartebroek) - Highlight
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Diador
Max van de Poll (Hierden) - Kola
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Caen Rose, Garola H.K.
Maikel Posmus (Zuidoostbeemster) - Joy H
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Gwen Z, Kong Karlos
Marco Sas (Schoorl) - Lafayette Van De Hagenhorst, Lugana Vd Hagenhorst
Tom Schellekens (Esbeek) - Fitonia, L-Dora Van De Zietfort
Stan Schillemans (Wekerom) - Djampassi du Vlist Z, King Arthur
Tom van Schipstal (Sint Hubert) - Idaho WP
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Darling Boy Hero Z, L'Alize Z
Gwen Schreuder (Montfoort) - Happinez Impressed
Gerco Schröder (Tubbergen) - Indy
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Kailon NJ, Lucarla
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
Rheava Siy (Hoogeveen) - Ice
Ralph Slaats (Knegsel) - Forbio v h Moeshof
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Jacky Boy, Kornet D'amour VVD
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Champaniero
Sterre Stevens (Delfzijl) - Adventure
Julia Swart (Maarn) - Cahlista Z
Jessy Tewis (Montfoort) - Jelvet
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Kornet Uno SG
Isa Trip (Utrecht) - Cenrose Deen's, Domingo
Stef Veldhuis (Haaksbergen) - Karolitha
Gaëlle Verweij (Lunteren) - Quinto van HD
Faye Louise Vos (Wierden) - Calgary 56, Monica LH
Thijmen Vos (Wierden) - Lemmie VD Bisschop
Anne van Vulpen (Vleuten) - Jefferson Rock, Kornet Star BH
Jasper van der Waaij (Eemnes) - Sade de Rialfo Z
Sophie van der Werff (Boskoop) - James W, Luther W
Jessie Wiefferink (Wierden) - Hetty van den Hoogeweg
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Gangstar
Don Willemsen (Nijverdal) - Jillz Solier
Annette Wolf (Hilversum) - Ewoud J
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Kaitlynn


Hagen a. T. W. CSIU25-A/ CSICh-A/ CSIJ-A/ CSIP Duitsland - 11 t/m 14 augustus 2022 springen
Tel: 0049-54019043
E-mail: info@haunhorst.com
Website: www.haunhorst.com/uitslagen
CSIP Pony’s
Evelien Heere (Brasschaat) - Joris Van De Muggenhoek, Keano van Orchid's


Shongweni CSI1*-W Zuid Afrika - 9 t/m 9 augustus 2022 springen
CSI1*-W wereldbeker
Amy Michau (Summerveld) - Go To Blue


Le Pin au Haras CCI3*-S/ CCI2*-L/ CCIO4*-NC-S Frankrijk - 10 t/m 14 augustus 2022 eventing
Tel: 0033-607189836
E-mail: yannick.legoupil@ustica.fr
Website: www.legrandcomplet.fr/uitslagen
CCIO4*-NC-S Nations Cup
Roxana Graman (Schuinesloot) - Forever
Stephan Hazeleger (Harskamp) - James Bond
Thierry Van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
CCI3*-S
Jillian Giessen (Ysselsteyn Lb) - Brent
Stephan Hazeleger (Harskamp) - ACSI Igor
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy, Jersey MBF
Tim Lips (Breda) - Iguazu B
CCI2*-L
Sanne Platte (Elburg) - Hopes and Fears
Danielle Somer (Lelystad) - Indiana Jones


Hartpury CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCI4*-S Groot-Brittannië - 9 t/m 14 augustus 2022 eventing
Tel: 0044-1452702397
E-mail: Kathryn.cadoux-hudson@hartpury.ac.uk
Website: www.hartpuryhorsetrials.co.uk/uitslagen
CCI4*-S
Althea Bleekman (Devon) – Granncord
CCI3*-L
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski
Will van Ufford (Malvern) - Hellios BH
CCI2*-L
Robin Klaver (Laren Nh) - Cadiz


Bad Harzburg CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI1*-Intro Duitsland - 12 t/m 14 augustus 2022 eventing
E-mail: m.hohmann75@gmx.de
Website: www.vfvbadharzburg.de/uitslagen
CCI2*-S
Sarah van Leeuwen (Zundert) - It Takes Two
Judy Schep (IJsselstein Ut) - Gaston ES


Zutendaal CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120 België - 12 t/m 14 augustus 2022 endurance
Tel: 0032-476860230
E-mail: dannydroghini@hotmail.com
CEI2* 120
Sofie van Aggelen (Diever) - San Juan QA
Michelle Nooijen (Wanroij) - Avalon Mirann DX
CEIYJ2* 120
Puck Kromkamp (Hooghalen) - Kyra's Promising Risky Dream
CEI1* 100
Bo van Aart (Ravels) - Arven
Anna Brandjes (Bergen Nh) - Djawann de Madigou
Mirjam van Huet (Zwolle) - Varus
Anthonie Koolen (Malden) - Zvara la Persika
Yvonne Theunissen (Boxmeer) - Vis Di Gallura
Tara Vollebregt (Renkum) - Valentijn Khan

Ander Nieuws

  • Springruiters TeamNL vierde in FEI Nations Cup finale Barcelona
    Springruiters TeamNL vierde in FEI Nations Cup finale Barcelona
  • Springruiters TeamNL naar finaleronde in Barcelona
    Springruiters TeamNL naar finaleronde in Barcelona
  • IJzersterk deelnemersveld Military Boekelo-Enschede
    IJzersterk deelnemersveld Military Boekelo-Enschede