­ Deelnemers internationale wedstrijden 9 t/m 15 mei 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 9 t/m 15 mei 2022

Geplaatst op 10 mei 2022

Dit weekend is de vierde etappe van de Global Champions Tour. Dit maal reizen de springruiters naar Madrid. Voor TeamNL komen Bart Bles, Harrie Smolders, Sanne Thijssen en Jur Vrieling aan de start. Daarnaast rijden de Nederlandse springruiters op de 3* wedstrijden in Redefin en St. Tropez en de 2* concoursen in Kronenberg, Bonheiden, Samorin, Nancy en Drammen. Verder zijn een aantal Nederlandse dressuurruiters actief in Pilisjászfalu en eventingruiters in het Engelse Chatsworth. Een sterk Nederlands team vierspanmenners met IJsbrand Chardon, Hans Heus en Koos de Ronde rijden een wereldbekerkwalificatie op de Royal Windsor Horse Show.

Budapest region - Pilisjászfalu CDI4*/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIY/ CDIP/ CDIU25/ CDIYH Hongarije - 12 t/m 15 mei 2022 dressuur
Tel: 0036-706218359
E-mail: sz.kriszta.unikornis@gmail.com
Website: www.unikornislovarda.hu/uitslagen
CDI4*
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - Jack Black WW
CDIYH
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - Shape of You


Madrid CSI5*/ CSI1* Spanje - 13 t/m 15 mei 2022 springen
Tel: 0034-943636049
E-mail: info@oxersport.com
Website: www.gcglobalchampions.com/uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude, Gin D
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc, Uricas vd Kattevennen
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Hi There
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Long John Silver 3


Redefin CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 12 t/m 15 mei 2022 springen
Tel: 0049-5401896238
E-mail: hd@psi-sporthorses.de
Website: www.psi-events.de/uitslagen
CSI3*
Kars Bonhof (Epe) - Chapeau, Hernandez TN
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN, Highway TN, Kandersteg W
Arne van Heel (Freienwill) - Deikira, Dinki Winky TH, Inchidee Tarpania
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Famariloma, Helsinki, Icoon VDL
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Haya, Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Olaya Z
CSIYH1* incl. 8yo
Willem Greve (Markelo) - Karelien W
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Kathleen WV
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Jadzia


St Tropez - Grimaud CSI3*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk - 12 t/m 15 mei 2022 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: jumping-golfe-saint-tropez-en.hubside.fr/uitslagen
CSI3*
Kevin Jochems (Kalmthout) - Careful H, Cornetboy, Flying Jackie
CSI2*
Kevin Jochems (Kalmthout) - Shanroe Peeters


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 11 t/m 14 mei 2022 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CSI2*
Ruth van Aken (De Heurne) - Elsalvador L
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Sanvaja
Alicia Bocken (Weert) - Louann
Emma Bocken (Weert) - Incaro LS, Kadessa Z
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Icarinda, Kaphira, Sisi
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Ike
Peter Bulthuis (Echt) - Kempinsky HX
Roel Holthuizen (Kerpen) - Chaccosandra PS
Loewie Joppen (Maasbree) - Ilinn, Important Style VK, L'Esperance La Vie Z
Lars Kersten (Egchel) - Big Beauty Z, H-Cassina, Isovlas Emmerton
Megan Laseur (Soest) - Idwerd, Ironman
Tobias Luikens (Ittervoort) - Jaccobantos
Joost Martens (Asten) - Horion Z, Indence H.J.
Mark Martens (Ell) - Kinmar Quality Hero
Tom Martens (Ospel) - Iwan
Lisa Nooren (Lanaken) - BP First of April, Exception
Boy Peels (Eersel) - Victory vd Broekkant Z
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Jarina J, Milona van het Speienhof, Nascar van't Siamshof, Obsession DV
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Explosion, Urville Z
Ruben Romp (Goirle) - Hanouk V, Inflame-Go, Ultimo 138
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, Interessant van de Zietfort, Jolet Van De Zietfort
Frank Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS, Joviaal Es
Ralph Slaats (Knegsel) - Cancara E, Il Divo SW
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z, Monty vd Withoeve
Leon Thijssen (Sevenum) - For President, Ibiza Z, Indivar, Zeppe Blue
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Haricot Verts, Incroyable O, Io
Liesje Vrolijk (Almen) - Hailey Fairy
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Impossible
Alicia Bocken (Weert) - Codeïne Z
Emma Bocken (Weert) - Rinken Z, Sympathie 60
Marcel de Boer (Nieuwleusen) - For Friendship VDL
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Daily Mail
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Kiekum, Kirabel
Roel Holthuizen (Kerpen) - Jemir S
Lars Kersten (Egchel) - Olympia van 't Hageland
Megan Laseur (Soest) - Kane
Tobias Luikens (Ittervoort) - Natural Picobello Z
Lisa Nooren (Lanaken) - Roxy
Tom Schellekens (Esbeek) - Chella II de Laubry Z, L-Dora Van De Zietfort
Leon Thijssen (Sevenum) - Habab
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Insanity Allegro
CSIYH1*
Ruth van Aken (De Heurne) - Napoleon
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Lifeguard
Marcel de Boer (Nieuwleusen) - Levi VDL, Luna Alda G
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Lannebel van het Posthuys, Quick Z
Peter Bulthuis (Echt) - Cavallero De La Chapelle Z, Cessaro PS
Senna Everse (Waddinxveen) - Dion Z, Dudock, Kornetta
Loewie Joppen (Maasbree) - Champion Charles LJ Z
Lars Kersten (Egchel) - Hascombe Verona
Megan Laseur (Soest) - Kaboom, Kapitaal L, Love Connects
Tobias Luikens (Ittervoort) - Cocorico Picobello Z
Lisa Nooren (Lanaken) - Zoë
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Primo DV
Tom Schellekens (Esbeek) - King Pleasure B
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Karona
Frank Schuttert (Ommen) - Kittie, Luckey SR Z
Ralph Slaats (Knegsel) - Cirondine Z


Bonheiden CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* België - 12 t/m 15 mei 2022 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be/uitslagen
CSI2*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - High Shutterfly, Isis
Levi Driessen (Cromvoirt) - Starbucks Z, Winx du Vlist
Kim Emmen (Dinteloord) - Farah, Icloud
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar, Noukie
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Excellent
Lindsey Lebens (Kinrooi) - Diamantina D
Thijs Machielsen (Weelde) - Ireuza
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Quintendros E
Johnny Pals (As) - Carlotta, Ibera V/D Hagenhorst
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z, Piccolo R
Pascal Uytendaal (Horst) - Calola, Celios Z
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Beau van de Hagenhorst
CSI1*
Annabel Adriaanssen (Aagtekerke) - Ponyhof's Ice Boy, Ponyhof's On the Rocks
Bink Driessen (Cromvoirt) - Giovanni
Lindsey Lebens (Kinrooi) - Kaminka MB
Thijs Machielsen (Weelde) - Hemelton, I Am Palve, Velvet Sky Du Sud Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Itos S
Johnny Pals (As) - Empire
Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) - Diluxe, Qelana R Z
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Eliano v't Merelsnest
Levi Driessen (Cromvoirt) - In The Pocket Z, Madansa B
Kim Emmen (Dinteloord) - Kaiser DMH
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Amigo de Septon Z
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Pinot Gris van den Haagakkers
Lindsey Lebens (Kinrooi) - Electric Dance AF Z, Q-Elvis Presley HH
Thijs Machielsen (Weelde) - Comme IL Faut Z, Gerard Z
Johnny Pals (As) - Grand Amour
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Larderello
Charlotte Pals - Verhagen (As) - King Blue, Madame de Tji


Samorin CSI2*-W/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIU25-A/ CSIY-A/ CSIJ-A/ Slovakije - 12 t/m 15 mei 2022 springen
Tel: 00421-903466554
E-mail: ridersevent96@gmail.com
Website: www.ridersanddreams.sk/uitslagen
CSI2*-W Wereldbeker
Sander Geerink (Gelselaar) - Global, Jacobus S
Patrick Lemmen (Grashoek) - Exit Remo, James Blond
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Giarado H
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Eclipse, Hoznayo
CSI1*
Sander Geerink (Gelselaar) - Liberator WS
CSIYH1*
Sander Geerink (Gelselaar) - Laretto, Let's Go
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - CC Chiva, Vanda Rubicon
Patrick Lemmen (Grashoek) - Lorenzo R, Pillar G
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Kilimanjaro, Lennox W
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Kaspar R, Vedet DK Z


Nancy CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk - 12 t/m 15 mei 2022 springen
E-mail: n.r@clib.fr
CSI2*
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke
CSI1*
Maaike Schoormans (Hapert) - Discovery 63
Marlies van Soest (Evertsoord) - Coca Cola Z


Drammen CSIOP/ CSIOY/ CSIOCh/ CSIOJ/ CSI2*/ CSIYH1* Noorwegen - 12 t/m 15 mei 2022 springen
E-mail: eirik@walber.no siri@walber.no
Website: www.norwaygrandprix.com/uitslagen
CSI2*
Henk van de Pol (Eindhoven) - B Captain Norman, Cayenne de Clarence


Chatsworth CCI2*-S/ CCI4*-S Groot-Brittannië - 13 t/m 15 mei 2022 eventing
Tel: 0044-7970776355
E-mail: patriciaclifton@btconnect.com
Website: www.chatsworth.org/horsetrials/uitslagen
CCI4*-S
Nina de Haas (Hengstdijk) - Divine H.E.
Andrew Heffernan (Cheshire) – Gideon
CCI2*-S
Nina de Haas (Hengstdijk) - Enola, JVK Mr Maguire
Andrew Heffernan (Cheshire) - Ballylaffin Juno, SSK Cape Cooley


Windsor CAIO4*-H4 WCupQ Groot-Brittannië - 11 t/m 15 mei 2022 mennen
Tel: 0044-1753860633
E-mail: hollyf@hpower.co.uk
Website: www.rwhs.co.uk/uitslagen
CAIO4*-H4 WCupQ Wereldbekerkwalificatie
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Enrico, Floriano, Generaal
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flame, Flux, Hurricane, Vorst
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Jelviro, Zerino

 

Ander Nieuws

  • Springruiters TeamNL derde in Landenwedstrijd Rome
    Springruiters TeamNL derde in Landenwedstrijd Rome
  • NK Eventing jeugd verschoven naar Varsseveld
    NK Eventing jeugd verschoven naar Varsseveld
  • Lotte van der Kaaij wint KNHS-Hartog Trophy in Oudkarspel
    Lotte van der Kaaij wint KNHS-Hartog Trophy in Oudkarspel