­ Finalisten KNHS-Anemone Horse Trucks Cup bekend - KNHS

Finalisten KNHS-Anemone Horse Trucks Cup bekend

Geplaatst op 07 september 2022

Na de competitiewedstrijden van de KNHS-Anemone Horse Trucks Cup zijn de combinaties bekend die zich geselecteerd hebben voor de finale, die op 17 en 18 september in Exloo wordt verreden.

Bij de young riders gaat Brandy Bos met Florett W (v. Jazz) met de beste kaarten naar de finale. Bij de junioren voeren Lara van Nek met Fariska (v. Vivaldi) en Anniek van Dulst met Kadanz (v. Charmeur) met eenzelfde puntentotaal de lijst van finalisten aan. Robin Dicker behaalde zowel met Helena (v. Don Tango B) als met Happy Feet (v. Tuschinski) het maximale aantal punten bij de children. Bij de pony’s delen Esmee Boers met Beauty W (v. Orchard Boginov) en Sissi Gijsen met New Star (v. Speyksbosch Nelson) de eerste plaats in de eindstand.

Alle finalisten rijden zaterdag 17 september het eerste onderdeel, de FEI landenproef. De beste zes combinaties van de landenproef rijden zondag 18 september de kür op muziek (children FEI individuele proef). De winnaar van de KNHS-Anemone Horse Trucks Cup 2022 is degene met de meeste punten, waarbij het percentage van de FEI landenproef en het percentage van de kür op muziek (children FEI individuele proef) bij elkaar worden opgeteld. Bij een gelijke eindstand is de uitslag van de kür op muziek doorslaggevend. Behaalde competitiepunten worden niet meegenomen naar de finale, in de finale beginnen alle combinaties met een schone lei.

Bij de young riders, junioren en pony’s gaan twaalf combinaties van start in de finale. Bij de children zijn dat er zeven.

De KNHS-Anemone Horse Trucks Cup heeft als belangrijkste doel de ontwikkeling van de Nederlandse young riders, junioren, pony’s en children te stimuleren en is een belangrijke competitie voor kadervorming en uitzending dressuur.

Finalisten young riders:
Brandy Bos (Naarden), Florett W (v. Jazz)
Robin Heiden (Alphen aan de Maas), Jivando S (v. Desperado N.O.P. )
Manon van Gils (Dorst), Gino (v. Oscar)
Nienke Mol (Wognum), Geisha (v. Florencio)
Liz Bouman (Holwierde), Happymood HF (v. Winningmood)
Floor van der Kuijl (Hummelo), Invita van de Loomansheide (v. Johnson)
Jo-anne Koch (Heelweg), Darabel (v. Westpoint)
Rosa Vlaar (Enkhuizen), Jendy DH (v. Hofrat)
Sharina Mandemakers (Giessen), Guns N' Roses (v. Voice)
Tatum Nugteren (Ridderkerk), Denver (v. Jazz)
Roos Mol (Wognum), Ilias (v. Zhivago)
Charlotte Wensing (Emmen), Dame Blanche (v. Charmeur)

Finalisten junioren:
Lara van Nek (Wijdewormer), Fariska (v. Vivaldi)
Anniek van Dulst (Ermelo), Kadanz (v. Charmeur)
Mirthe van Doremalen (Dreumel), I Am Special (v. Charmeur)
Fleur Kempenaars (Oud Gastel), Golden Dancer de La Fazenda (v. Bretton Woods)
Yasmin Westerink (Dronten), Dibert L (v. Vivaldi)
Micky Schelstraete (Gemonde), Knight Rider (v. Uphill)
Jamie van Egdom (Kranenburg), Dancing Soulmate (v. Jazz)
Sytske de Jong (Akkrum), Damoiselle (v. Vivaldi)
Kyra Jonkers (Heerde), Eyecatcher (v. Uphill)
Maud van Walstijn (Hengelo), Eva Lynn (v. Wynton)
Lize van den Heuvel (Venlo), Hilton-s (v. Florencio I)
Jessica Nesselaar (Uddel), Wendie (v. Kennedy)

Finalisten pony’s:
Esmee Boers (Nieuw-Vennep), Beauty W (v. Orchard Boginov)
Sissi Gijsen (Moergestel), New Star 8 (v. Speyksbosch Nelson)
Bridget Lock (Appeltern), Nespresso (v. Fs Numero Uno)
Lemoni Dicker (Harskamp), Hulst Isadora (v. Coelenhage’s Purioso)
Kyra Hingstman (Westerbork), Goldwyn (v. Golden Rock)
Sanne Glissenaar (Harmelen), Filippo (v. Kantje’s Carlando)
Jolien Felix (IJsselmuiden), Golden Challenge (v. FS Golden Moonlight)
Dominique van Dalsen (Linschoten), Zky (v. Zodiak Boy For Future)
Sofie van Rooij (Sint Michielsgestel), Golden Boy (v. Golden Rock)
Djuli van Winden (Wekerom), Vlagberg's Champion (v. Desperado)
Robin van Vugt (Sint-Oedenrode), Need for Speed (v. Fs Numero Uno )
Lorna Verweijen (Bergeijk), Noordhof's Surprise (v. Brummerhoeve's Boss)

Finalisten children:
Robin Dicker (Harskamp), Helena (v. Don Tango B)
Robin Dicker (Harskamp), Happy Feet (v. Tuschinski)
Sophie van Norel (Epe), Itrina (v. Dream Boy)
Jente Nes (Zwaagdijk-Oost), Sempre Avanti (v. Roman Nature)
Britt Kikkert-van der Linde (De Cocksdorp), Dark Knight Texel (v. Wynton)
Laura Brand (Vlagtwedde), Paco Rabanne (v. Hagelkruis Valentijn)
Lorna Verweijen (Bergeijk), Issydé van Asten (v. Irakion)

Bekijk hier de volledige eindstand van de competitiewedstrijden

Robin Dicker en Happy Feet Foto: © DigiShots

Ander Nieuws

  • Thamar Zweistra derde in WB-wedstrijd Madrid
    Thamar Zweistra derde in WB-wedstrijd Madrid
  • Gouden WK-team Paradressuur, zilveren WK-springteam, Sanne Voets en van Joyce van Rooijen-Heuitink maken kans op Sportprijzen NOS | NOC*NSF
    Gouden WK-team Paradressuur, zilveren WK-springteam, Sanne Voets en van Joyce van Rooijen-Heuitink maken kans op Sportprijzen NOS | NOC*NSF
  • IJsbrand Chardon tweede in Wereldbeker Stockholm
    IJsbrand Chardon tweede in Wereldbeker Stockholm