Geplaatst op 08 februari 2022
Ben je benieuwd naar wat Bixie&Friends Ruiteropleiding en/of KNHS Young Leaders Program voor jouw bedrijf of vereniging kan betekenen? Geef je nu op voor één van de online introductiebijeenkomsten op dinsdag 22 februari en donderdag 3 maart 2022. FNRS en KNHS bieden speciaal voor sportaanbieders en verenigingen deze online introductiebijeenkomst over Bixie&Friends en KNHS Young Leaders Program aan.
Bixie&Friends Ruiteropleiding
Speciaal voor de jongste kinderen tot en met 12 jaar die willen paardrijden. Tijdens deze ruiteropleiding worden kinderen samen met de pony Bixie en z'n vrienden meegenomen langs een volledige leerlijn paardrijden, waarbij ze uiteindelijk diploma's kunnen halen, proeven kunnen rijden en wedstrijdjes kunnen doen. Alles wordt genoteerd in hun eigen persoonlijke ruiterpaspoort.
KNHS Young Leaders Program
Speciaal voor jeugd en jongvolwassenen t/m 25 jaar en bestaat uit vier niveaus (helpen, uitvoeren, organiseren en besturen). Een deelnemer kan in één van de vier leiderschapsniveaus instromen en zichzelf ontwikkelen.
Binnen beide programma’s gaat de jeugd aan de slag met onderwerpen als verzorging, omgang met het paard, gezondheid en welzijn, voer, de taal leren van het paard, veiligheid en nog veel meer! Bixie&Friends is speels opgebouwd en afgestemd op de beleving, motoriek en didactische vaardigheden van jonge kinderen. Het KNHS Young Leaders Program gaat verder op het gebied van het ontwikkelen van persoonlijke vaardigheden en competenties.
Wil je meer weten over Bixie&Friends en/of KNHS Young Leaders Program?
Zorg dat je erbij bent en geef je op via mijnknhs.nl door op één van de onderstaande links te klikken:
Klik hier om je aan te melden voor de bijeenkomst van 22 februari om 9.30 uur
Klik hier om je aan te melden voor de bijeenkomst van 3 maart om 9.30 uur
Nieuwsgierig?
Klik op de link voor meer informatie over de Bixie&Friends Ruiteropleiding
En klik op deze link voor meer informatie over het KNHS Young Leaders Program.
Categorie: Bixie&Friends Ruiteropleiding, Young Leaders Program