­ Deelnemers internationale wedstrijden 20 t/m 26 februari 2023 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 20 t/m 26 februari 2023

Geplaatst op 22 februari 2023

Dit weekend is het Wereldkampioenschap Endurance in Butheeb. Het WK zou oorspronkelijk eind oktober in het Italiaanse Verona plaatsvinden, maar werd een maand ervoor om organisatorische redenen afgelast. Bondscoach Jarmila Lakeman heeft Iris van der Horst, Michelle Nooijen en Janneke Schreuder geselecteerd. Dressuur- en para-dressuurruiters van TeamNL hebben in Doha, Al Shaqab een mooi evenement. Daarnaast komen Nederlandse dressuurruiters aan de start in Beloura, Göteborg en Wellington. In Doha komen zijn TeamNL springruiters actief in het CSI5*. TeamNL ruiter Harrie Smolders is de enige springruiter die ons land vertegenwoordigd op de wereldbekerwedstrijd in Göteborg. Verder zijn veel Nederlandse springruiters op de zontouren in Spanje, Portugal en Italië. In eigenland is op de Peelbergen in Kronenberg een CSI2*. Ook hier zijn de Nederlandse springruiters goed vertegenwoordigd.

Doha, Al Shaqab CDI5* Qatar - 23 t/m 25 februari 2023 dressuur
Tel: 0097-444546264
E-mail: info@chialshaqab.com
Website: www.alshaqab.com/uitslagen
CDI5*
Dinja van Liere (Uden) - Hartsuijker
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch


Doha, Al Shaqab CPEDI3* Qatar - 23 t/m 25 februari 2023 dressuur
Tel: 0097-444546234
E-mail: oalmannai@qf.org.qa
Website: www.alshaqab.com/uitslagen
CPEDI3*
Maud Haarhuis (Harbrinkhoek) - Baron
Demi Haerkens (Helmond) - EHL Daula N.O.P.
Melissa Janssen (Brunssum) - Royal Rubinstein
Britney de Jong (Utrecht) - Fleetwood Mac
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz N.O.P.
Anni Meijer (Stokkum) - Istmo de Lyw
Annemarieke Nobel (Schoonloo) - Doo Schufro
Esther van Rijswijk (Capelle aan den IJssel) - Kirow
Demi Uijtewaal (Almere) - Winando


Beloura CDI4*/ CDIYH/ CDICh-A/ CDIP/ CDIJ/ CDIU25/ CDIY/ C Portugal - 24 t/m 26 februari 2023 dressuur
E-mail: co.belouracentrohipico@gmail.com
Website: uitslagen
CDI4*
Remy Bastings (Eersel) - Glamouraline
CDI1*
Remy Bastings (Eersel) - Improver
CDI2*
Remy Bastings (Eersel) - Lilit


Göteborg CDI-W/ CDIU25 Zweden - 23 t/m 26 februari 2023 dressuur
Tel: 0046-313685429
E-mail: tomas.torgersen@ellberga.com
Website: www.gothenburghorseshow.com/uitslagen
CDIU25
Marten Luiten (Winschoten) - Fynona
Jessica Poelman (Aalsmeer) - Chocolate Cookie RDP
Thalia Rockx (Roosendaal) - Verdi de La Fazenda


Wellington, FL (Stadium) CDI1*/ CDI3*/ CDIAm/ CDIOU25/ CDIYH/ CDICh-A/ CDIP USA - 22 t/m 26 februari 2023 dressuur
E-mail: mon1206@aol.com
Website: www.gdf.coth.com/uitslagen
CDI1*
Luuk Mourits (Kiowa) - Harmony's Sarotti OLD


Göteborg CSIYH1*/ CSI5*-W Zweden - 23 t/m 26 februari 2023 springen
Tel: 0046-313685429
E-mail: ghs@gotevent.goteborg.se
Website: :www.gothenburghorseshow.com/uitslagen
CSI5*-W wereldbeker
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Dolinn, Monaco N.O.P.


Doha, Al Shaqab CSI5* Qatar - 23 t/m 25 februari 2023 springen
Tel: 0097-444546264
E-mail: info@chialshaqab.com
Website: www.chialshaqab.com/uitslagen
CSI5*
Kim Emmen (Dinteloord) - Edgar, Inflame-Go
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, King Kong D'Avifauna
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z N.O.P., Luigi d' Eclipse
Jur Vrieling (Holwierde) - Griffin van de Heffinck, Long John Silver 3 N.O.P.


Vejer de la Frontera CSI1*/ CSI4*/ CSIYH1* incl. 8yo ES - 21 t/m 26 februari 2023
Tel: 0034-956447125
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net/uitslagen
CSI4*
Daan Adams (Veldhoven) - Ginette VD Kempenhoeve
Maaike ten Berg (Rogat) - Godess Hero Z
Kars Bonhof (Epe) - Hernandez TN, Korbach Van De Renger
Robin Bril (Westendorp) - Uptons Tribon
Roelof Bril (Westendorp) - Iberico
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Icen, I-Star, Jacky Lanta, Kerswin van 't Roosakker, New-Livia van 't Roth
Stefanie Carroll (Bocholt) - Charly 1595, Hero Flicka
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Kaatje SB
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Justique
Carry Huis in 't Veld - Engelsman (Berkhout) - Jack Sparrow
Mila Everse (Waddinxveen) - Klaverjasser VDB
Senna Everse (Waddinxveen) - Dudock, Farno d'Or, Ike, King Kong W
Logan Fiechter (Merksplas) - D-Iness Z, E Hoodstock Z, Name It, O'Neal van 't Looverijck
Michael Greeve (Veeningen) - Jacksonville Eurohill, Jimmy Lee GJB, Keep It Cool SSS, Urado SV, Watermill Art SFN
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN N.O.P., Hulde G, Lagans Obos Quality, Minute Man
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Jackson Paulowna, Kensington H
Kevin Jochems (Kalmthout) - Callisto KS, Calox, Catch me, Flying Jackie, Gijs, La Costa
Pieter Keunen (Linne) - Jerome, Kardinaal HX, Labelle ES
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Diacco-Blue, Gun Powder, I Am Codex, Just A Moment Van 'T Heerenhuys, Paardenwagentje.NL A
Sophia Loojenga (San Enrique Guadiaro) - Inzell V.D.O.
Mark Martens (Maasbracht) - Iwan
Henk van de Pol (Eindhoven) - B Captain Norman, Cayenne de Clarence, Hermantico, Quevara Van De Vlierbeek Z
Frank Schuttert (Ommen) - Gream, Hawaii-S, Hero, Nikias vd Bisschop
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Halla, Indekann HK, Nova Scotia Z
Zoï Snels (Ommen) - Lucarla TK.
Sanne Thijssen (Sevenum) - Chuck, Clooney, Con Quidam RB, Golden Chaco, Hawai Balia NL, Hi There, Mascotte of the Paddocks
Vincent Voorn (Weert) - Zeus
CSI1*
Daan Adams (Veldhoven) - First Gravinn Z, Kamille AC, Maestra
Geert van Asten (Waalre) - Just Me, Rikketik van de Poltahoeve
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Lexus Van De Zietfort
Lilly Engelsman (Berkhout) - Lily Rose
Mila Everse (Waddinxveen) - Kato
Jop Keunen (Linne) - J.Sellie
Pieter Keunen (Linne) - Lancer JDV
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Icycle Z
Alwin van de Pol (Lommel) - Chrysler B
Amy van de Pol (Lommel) - Tenor D’Elle
Zoï Snels (Ommen) - Addicted To You Z, King of Diamonds Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Leon of the Paddocks Z
Joyce Wolters (Montfort) - Balou‘s Quitai
CSIYH1* incl. 8yo
Geert van Asten (Waalre) - Lord Pleasure, Quick-Lover van het Eelshof
Kars Bonhof (Epe) - Lamaze TN, Midas R T.N., Poker de Mariposa TN, Springsteen TN
Robin Bril (Westendorp) - Corleone van't Huka Z
Roelof Bril (Westendorp) - Four Seasons
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Kazelli VDL, Kiekum, Lotus
Stefanie Carroll (Bocholt) - My Lady, Panter JVH, Tornado Flip de L'Amitie Z
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Kwandani, Limelight AD, Lionhart, Maserati SB, Newton SB, Qointreau van't Hoogeinde
Carry Huis in 't Veld - Engelsman (Berkhout) - Cinderella Z
Senna Everse (Waddinxveen) - Maribelle
Michael Greeve (Veeningen) - Dorothy, Foxpit Grim, Montefalco Termie Eurohill
Willem Greve (Markelo) - Candy Luck Z, Kyrlanthe, Pretty Woman van 't Paradijs
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Most Especiale
Mart IJland (Hengelo Ov) - Kaida CM, Lamara, Lotte on Fire
Jop Keunen (Linne) - Lewis PK
Pieter Keunen (Linne) - Lambada Shake AG, Lambrusco, Largita
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Dumoulin PP Z, Monamour
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Huepens Conquesta
Bart van Ooyen (Groessen) - G Nero V Z, Magic Lady TN, Maverick, Mona Lisa, Northwood
Frank Schuttert (Ommen) - Lion, Luckey SR Z, Quidam de Love, Wezenberg`s Panama van`t Roosakker
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - High Energie VK Z, Kailon, Lucifer
Zoï Snels (Ommen) - Capral de Luca, Captain Jack PR Z, Lipyrusa H, Mare Porette V.E., Quickstar vd Zwartbleshoeve
Sanne Thijssen (Sevenum) - Guiliguili Nouvolieu, La Pleasure, Lolandria Z
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Chapper, Graf de Maeza, More Special


Vilamoura CSIYH1*/ CSI3*/ CSI1* Portugal - 20 t/m 26 februari 2023 springen
Tel: 0351-960308299
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com/uitslagen
CSI3*
Peter Bulthuis (Echt) - Bento Larus Z, Kempinsky HX
Niels Kersten (Egchel) - Belfast Z, Isidorus, Tippy Z, Zeppelin Blue
Johnny Pals (As) - Carlotta, Fernando BH, Happy Linda, Zarkava Hero Z
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Dilly Dally Z, Etoile de Beliard, Ilandra, Ileva S, Kathleen S
Mel Thijssen (Sevenum) - Carembar Blue, Florida Balia NL, Gill, Imodo, Jarizona van de Muggenhoek
Mandy Vercoulen (Panningen) - Je T'Adore Fortuna
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Jorlan, King Blue
CSIYH1*
Johnny Pals (As) - La Sonate, Last Choice H, Rabanna Obolensky N
Mandy Vercoulen (Panningen) - Million Dream
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Grand Amour


Oliva CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 21 t/m 26 februari 2023 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com/uitslagen
CSI3*
Daan van Geel (Gees) - Idaloma, I'm Special Power SIH, Just Blue
Jody van Gerwen (Limbricht) - Chattanooga EP, Chester 365, Inebelle van 't Welthof, Panamera STH
Marc Houtzager (Rouveen) - Cabelensky Z, Holy Moley, Kincsem, Sterrehof's Dante N.O.P.
Nina Houtzager (Rouveen) - Chaccotana
Ralph Slaats (Knegsel) - Il Divo SW
Annet Willems - Vos (Wierden) - Helsinki V.D.O.
Robert Vos (Wierden) - Cadillac Z, Canadian Girl Z
Thijmen Vos (Wierden) - Feliek-H, Ive Got the Key
Hilde Woudstra (Daarle) - Ilamine de Thurin
CSI1*
Marielle Friesen (Oliva) - Charly, Rudolf van de Kransvijver
Daan van Geel (Gees) - Kedgwick, L.Chiaro Di Luna
Yves Houtackers (Weert) - Porsche
Marc Houtzager (Rouveen) - Klasse EB
Nina Houtzager (Rouveen) - Fonia Again, Hero Elvis
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - CC Chiva, Uptons London, Vanda Gucci, Vanda Rubicon
Junyfer Prenger (Elsloo Lb) - Actionette, Carador Proosthof Z, Contesso, Galopin A Vigneul, Happy Diamond, SJ Corona
Ralph Slaats (Knegsel) - Chacco Chicco, Forbio v h Moeshof
Bethany Vos (Apeldoorn) - Divine de Laroque, Don Diablo, Nindoxelllo
Faye Louise Vos (Wierden) - Calgary 56, Monica LH
CSIYH1*
Daan van Geel (Gees) - Lady Ludine S, Lourdes, Murcia VG
Jody van Gerwen (Limbricht) - CCstud's Larasina, Hastkullens Fantazie, Nigmet X S
Yves Houtackers (Weert) - Domino vant Elzenhof Z, Gwinnru De Kernevez, Limited Edition HX
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - VANDA BUGATTI, Vanda Cayenne
Ralph Slaats (Knegsel) - Napoleon Bonaparte R.T., Rocco van 't Koningsbos
Thijmen Vos (Wierden) - Cornelis VM Z, Lemmie VD Bisschop
Hilde Woudstra (Daarle) - Loekie-Douglas


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 23 t/m 26 februari 2023 springen
Tel: 0031-623071155
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - E. Guriel, Gaen, Shanroe Barney
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch, VDL Groep Iron Z, VDL Groep Miss Untouchable
Remco Been (Winterswijk Miste) - Bridgetown Z, Jasper
Johan Bergs (Vierlingsbeek) - Valencia CL Z
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Emirat de Maugre, Kayak
Jari van den Biggelaar (Geffen) - Hustique
Alicia Bocken (Weert) - Dinka
Niels Brussen (Elst Gld) - Agrio’s Wiltfang, Corliath
Berber Dijkman (Wesepe) - I'm Special, Imoya Dice, Its A Katosca Again
Gabryella Dufour (Neerkant) - ADSL van www.olland.biz, Cum Laude, Hally Berry
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan, Erdelistan
Auke Feenstra (Bontebok) - Izzylineke, Jolineke
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Manon Hees (Meterik) - Jododinus PP
Peter Hokse (Rouveen) - Jowel HBC
Stijn Hokse (Rouveen) - Krijger C HBC
Roel Holthuizen (Kerpen) - Chaccosandra PS, Munsterhuis Sportscars Enorm
Kristian Houwen (Wanssum) - Jolijn K.M.
Loewie Joppen (Maasbree) - Add Picobello Z, Osiris FZ, Pallieter vd N.Ranch
Lianne Korevaar (Schiedam) - Diamond For Pleasure
Patrick Lemmen (Grashoek) - James Blond
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Herma, Itcho Van 't Ruytershof
Jackie Schalken (Kessenich) - Indigo SJS
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - A'Lee Springpower BH, Cor, Kaviaar Delta Mossel Z
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) - Conbalet, Coreenne Batilly
Niels Tacken (Meterik) - Camila Totalis Z, Cordis Totalis Z
Suzanne Tepper (Holwierde) - Chambertino Z, Lhynara, Naila v't Merelsnest
Stijn Testers (Kruisland) - Geronimo
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, Grieg S, Zeppe Blue
Teun Vestjens (Sevenum) - Geste rosa c
Ellen Zwijnenberg (Oss) - Jewel V Den Hoek, New Classic S
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Kimbel
Johan Bergs (Vierlingsbeek) - Kalou Vinia MB
Alicia Bocken (Weert) - Calorie vh Marienshof
Niels Brussen (Elst Gld) - Heracles de Reve, Lasvegas, Phoenix vd Rollebeek
Berber Dijkman (Wesepe) - Katosca Again
Gabryella Dufour (Neerkant) - Go fast, Kalm-Hay
Demi van Grunsven (Handel) - Kajo A
Lotte Hermans (Kessel Lb) - Bella Garanta Z, Chausee D'Amour
Roel Holthuizen (Kerpen) - Captain Caracho D, Captain Cash 2
Loewie Joppen (Maasbree) - Ilinn
Niels Knape (Swalmen) - Lovecard De Loi
Lianne Korevaar (Schiedam) - K Zulina
Nicole Mestrom (Swalmen) - Yalambi’s Enrique
Jackie Schalken (Kessenich) - Corsini
Marie Schalken (Kessenich) - Diamond Lady, Giulietta SJS
Laura Scheepers (Sevenum) - Paris van 't Heike
Daniël Schepers (Esbeek) - Arequipa van de Wolfsakker Z, Killroy van de Wolfsakker
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Calisey TW, L'Alize Z
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) - Diarabo Z, Dragonfly
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF 2JOIN Jubilee, PMF/2JOIN Hartford
Leon Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2
Teun Vestjens (Sevenum) - Kynushi S
Ellen Zwijnenberg (Oss) - Lightspot Van Het Maaskantje
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Lotti T, Mercurius
Johan Bergs (Vierlingsbeek) - La Luna Especiale, Lolita O.A., Mighty Ferry A
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Come-On van Eeckelgem Z
Jari van den Biggelaar (Geffen) - Irresistible BS
Alicia Bocken (Weert) - Dalicia Devine Z
Niels Brussen (Elst Gld) - Daresta Z, Lusallco, Myspeciallux
Berber Dijkman (Wesepe) - Led Zeppelin
Gabryella Dufour (Neerkant) - S-Oksana van 't Grobbenhof
Lisa Everts (Enschede) - Diamante HG Z
Demi van Grunsven (Handel) - Le Kannan
Roel Holthuizen (Kerpen) - Dmaxx, Messdona PS
Kristian Houwen (Wanssum) - Liletto, Lynncara van Seldsum, N'Abalia SMH
Loewie Joppen (Maasbree) - Edmundo J.J. Z
Niels Knape (Swalmen) - Colimo, Quick van het Neerenbosch
Patrick Lemmen (Grashoek) - Crusher
Nicole Mestrom (Swalmen) - River Lady van ‘t Meulenhof
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) - Kimberley
Liza Houwen - Tiebot (Wanssum) - Nils SMH
Teun Vestjens (Sevenum) - Fabouche Z
Ellen Zwijnenberg (Oss) - Locomotion, Spotty


Busto Arsizio CSI2*/ CSIP/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIYH1* Italië - 23 t/m 26 februari 2023 springen
Tel: 0039-3927569988
E-mail: eleuteri.valentina@libero.it
Website: Uitslagen
CSI2*
Milan Morssinkhof (Hierden) - Armina's Girl, Docile
River Morssinkhof (Hierden) - Leonidas 129
CSI1*
Milan Morssinkhof (Hierden) - Luciaza
River Morssinkhof (Hierden) - International GJB


Butheeb CH-M-E Verenigde Arabische Emiraten - 20 t/m 26 februari 2023 endurance
Tel: 0097-150 5666427
E-mail: mustapha.mafoudi@gmail.com
Website: butheeb2022.fei.org
CH-M-E Wereldkampioenschap
Iris van der Horst (Gasselte) - Kazan d’ Havenne
Michelle Nooijen (Wanroij) - Czartowczyk
Janneke Schreuder (Zeist) - Regies Rebel

Ander Nieuws

  • TV-uitzending Kassa: vermeende misstanden bij maneges
    TV-uitzending Kassa: vermeende misstanden bij maneges
  • Even voorstellen: team Partners in Paardrijden
    Even voorstellen: team Partners in Paardrijden
  • Leren van elkaar en elkaar inspireren, dat is KNHS Young Leaders Program
    Leren van elkaar en elkaar inspireren, dat is KNHS Young Leaders Program