­ Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 april 2023 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 april 2023

Geplaatst op 25 april 2023

In het weekend dat de Nederlandse springtop in Deurne strijd om de nationale titels, zijn er ook springruiters van TeamNL die naar het buitenland reizen. De springconcoursen met Nederlandse deelname zijn in Riesenbeck, Opglabbeek en Drammen. Het seizoen voor de eventingruiters is in volle gang. Veel combinaties komen in actie op de Horse trials Ede. Nieuw is dat de dressuur en het springen op het Nationaal Hippisch Centrum in Ermelo is en de cross op het terrein De Valouwe in Ede. Verder zijn eventingruiters in Sopot, Ballindenisk en Westergellersen. In het Duitse Lähden is een World Cup etappe voor de vierspannen met voor Nederland IJsbrand Chardon en Mark Weusthof. Ook zijn daar rubrieken voor vierspan pony's en tweespan paarden en pony's met Nederlandse deelname. In Troisdorf zijn Nederlandse dressuurruiters actief in de 1*, U25 en bij de jonge dressuurpaarden. Tot slot twee endurance wedstrijden over 100 km in Landivisiau en Zutendaal met Nederlandse deelname.

Troisdorf CDI3*/ CDIU25/ CDIY/ CDIAm/ CDIYH/ CDICh-A/ CDIP/ Duitsland - 27 t/m 30 april 2023 dressuur
E-mail: lukas.blatzheim@icloud.com
Website: www.pferdesportzentrum-hausrott.de/uitslagen
CDI1*
Dirk-Jan van de Water (Hellouw) - SPH Jemima LH
CDIU25
Carlijn Vaessen (Wezep) - Fossbury
CDIYH jonge paarden
Dirk-Jan van de Water (Hellouw) - SPH De Ville FS, SPH Licor


Riesenbeck CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Duitsland - 26 t/m 30 april 2023 springen
Tel: 0049-54549058
E-mail: show-office@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com/uitslagen
CSI2*
Michiel Brusse (Uffelte) - Duran TK Z
Thijs Machielsen (Weelde) - Frans Wilrick's, Ireuza
Lisa Nooren (Lommel) - Fandangi, Irish Du Caillou
Suzanne Tepper (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Naila v't Merelsnest
Stef Veldhuis (Haaksbergen) - Karolitha
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Iregina, Jisborn
Harrie Wiering (Overlangel) - Harley, Take A Chance On Me Z
CSI1*
Michiel Brusse (Uffelte) - Justice
Thijs Machielsen (Weelde) - I Am Palve
Suzanne Tepper (Holwierde) - Korlando de Trebox, PMF/2JOIN Hartford
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Condios CC Z
CSIYH1*
Thijs Machielsen (Weelde) - Limoncello
Lisa Nooren (Lommel) - Chendro MB Z, Karelian
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Matcho, Monte Caterina
Harrie Wiering (Overlangel) - Dutch Breitling A.N., Lord Toulon


Opglabbeek CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 27 t/m 30 april 2023 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI2*
Joey Alberti (Einighausen) - Baltic Love, Corona Z
Lars Kuster (Didam) - Idylle Of Romance
Pascal Uytendaal (Horst) - Celios Z
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) - Heartbreaker de Lux
Lars Kuster (Didam) - Quiwi Capitola
Iris Looymans (Vught) - Courtney Z
Jessy Looymans (Vught) - Primero H.H. van de Ruiter
CSIYH1* incl. 8yo
Joey Alberti (Einighausen) - Comme Liam Z
Lucille Billet (Rijsbergen) - Habibi BS, Stargazing
Lars Kuster (Didam) - Don Tarpania Z, Karlotte DDH
Peggy Looijmans (Vught) - Monalisa VW
Iris Looymans (Vught) - Coachella Z


Drammen CSIJ-A/ CSIYH1*/ CSIP/ CSI2* Noorwegen - 28 april 2023 t/m 1 mei 2023 springen
Tel: 0047-90868300
E-mail: siri@walber.no
Website: www.drammenspringtour.com/uitslagen
CSI2*
Yves Houtackers (Weert) - Domino vant Elzenhof Z, Limited Edition HX
CSIYH1*
Jeroen van Tienen (Reusel) - Revenge, Samoerai van de Wittemoere


Sopot CCI3*-L/ CCI4*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-S Polen - 27 t/m 30 april 2023 eventing
Tel: 0048-667540540
E-mail: zawody@hipodrom.sopot.pl
Website: www.hipodrom.sopot.pl/uitslagen
CCI4*-S
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof


Ballindenisk CCI3*-L/ CCI4*-L/ CCI2*-L/ CCI4*-S/ CCI3*-S/ CCI1* Ierland - 26 t/m 30 april 2023 eventing
Tel: 0353-868560666
E-mail: ballindeniskhorsetrials@gmail.com
Website: www.ballindenisk.org/uitslagen
CCI3*-L
Rachel Rendle (Crossgar) - Ballyvally Bay


Ede CCI2*-S/ CCIP2-S/ CCI1*-Intro NL - 28 t/m 30 april 2023
Tel: 0031-653412461
E-mail: sport@v2-facility.nl
Website: www.horsetrialsede.nl/uitslagen
CCI2*-S
Gjalt Bakkenes (Haarlem) - Icarus van Oudenhove
Merel Blom (Heerde) - Inamorata
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Campbelle Ws, Krek-Mora G, Moreno Grove
Bastiaan Broeksema (Ritthem) - Netsky
Renske de Bruin (Heumen) - Gina Barina
Marijn Buitenhuis (Holten) - Gipsy-Boy
Hilde van Eerden (Winterswijk Corle) - Celebration
Marianne Eestermans (Dongen) - Flying Blue
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Lotte Geessink (Halle) - Get on my back
Monique Hazeleger (Harskamp) - Camelot
Reeza van der Horst (Soest) - Iesyrena MB
Carlijn Jansen (Nijkerk Gld) - RLE Laught Bedazzled
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jarelly MBF, Jersey MBF N.O.P., Larosaleen W
Zoë van de Klashorst (Spierdijk) - Davina SPW
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Lonki'S Pride K
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Didley Squat, Lux Like Cruise, Magic Coconut
Sandra van der Linde (Putten) - Cheer Up
Brigit de Man (Lienden) - Little Prince
Chantal Megchelenbrink (Arnhem) - Jup
Brent Minnen (Otterlo) - CK One
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Lancelot, Legende
Sanne Platte (Elburg) - Hopes and Fears
Rick Schoonderbeek (Laren Nh) - Captain Congo
Jolie Schouren (Maasbree) - Ungaro
Silke Smits (Heelweg) - Happy Miracle, Lot’s Of Courage
Nicky Snijder (Staphorst) - Liefmans
Danielle Somer (Lelystad) - Indiana Jones
Sanne Stuiver (Bakkeveen) - Ginus
Sanne Timmer (Goor) - Hadelodiena
Lot van der Veen (Enschede) - Gunschot van de Withoeve
Caitlin van Verseveld (Amsterdam) - Kilrodan Exchange
Sebastiaan Vlake (Zelhem) - Jeciliah HM
CCI1*-Intro
Gjalt Bakkenes (Haarlem) - Hakuna Matata du Champs du Bois
Merel Blom (Heerde) - Boris 242, Gem' Stone Z, Libertho-H, Ukario R
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Luca
Dominique Bos (Nijkerk Gld) - Guidam's Girl Z
Frederique Brouwers (Moergestel) - Calidor Z, Mullentine High Society
Jos Houben (Eemnes) - Captain Flash, Captain Kador Z
Sterre van Houte (Pannerden) - Mont Blanc GBL
Arjen de Jong (Otterlo) - Carlotta M 4
Joost Kartman (Maarn) - Arlin, Fabregas
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Prince Canna
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Ballyluskey Spirit, Donna Z, Frimeur de la Brasserie
Justin Maarse (Doorn) - Spiderman xx
Brent Minnen (Otterlo) - Ballyengland Judge
Lotte Monhemius (Halfweg) - His Majesty
Pascal van Moort (Amstelveen) - Ballysturm Brilliant
Robert Jan de Rooij (Laren Nh) - Captain Kobus
Floor van Roon (Putten) - Flash
Merlijn Scheepens (Groenekan) - Madonna Van De IJsseldijk
Rick Schoonderbeek (Laren Nh) - Captain In your Dreams
Lara Smeets (Schimmert) - Lecce Balia RS
Mark Veldjesgraaf (Lunteren) - Wicro Imagine That
Jordy Wilken (Lemelerveld) - Mary Poppins d’Arville, Mazel Tov Sina
CCIP2-S pony’s
Yenthe Beukers (Oudkarspel) - Orchid's Megan
Brigit Bing (Dirkshorn) - Ballylee Villa Lass
Sophie Buis (Empe) - Gjelt van de Haar
Yentel Hamelink (Koudekerke) - Orchid's Tigersun
Kane van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady, Tullibards Missy Elliott
Lieve van Houte (Pannerden) - Naughty Boy, Tullibards Sixth Sense
Sanne Kuijpers (Someren) - Jacodi’s Maritza’s Mohawk
Per Lammen (Ouderkerk aan de Amstel) - Gentleman


Westergellersen CCI2*-S/ CCI1*-Intro Duitsland - 29 t/m 30 april 2023 eventing
Tel: 0049-41729885359
E-mail: pzrv@luhmuehlen.de
Website: www.luhmuehlen.de/uitslagen
CCI2*-S
Dennis Huits (Ambt Delden) - Perseverance Dare2Dream Diego
Sophie Postma (Franeker) - Bløf


Lähden CAI3*-H2/ CAI3*-P4/ CAI3*-H4 WCupQ/ CAI3*-P2/ CAI2 Duitsland - 27 april 2023 t/m 1 mei 2023 mennen
Tel: 0049-1703411277
E-mail: heinrich.winkeler@ewetel.net
Website: www.psg-laehden.de/uitslagen
CAI3*-H4 WCupQ vierspannen paarden
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Eddy, Enrico, Idool N, Leopold, Maestoso Miszter
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Kensington Bo
CAI3*-H2 tweespannen paarden
Geert Dijkhof (Klarenbeek) - Bahrein, Carino, Giovanni, Goirgio
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) - Guus GS, King Apple, Viandor
Edwin Spek (Putten) - In Option B3, Ramos, Xavi
Theo Timmerman (Breda) - ECC Falko, ECC King, Elvis, Gydo, Ziezo
Harrie Verstappen (Eersel) - Hanna Mundig R, Indiaan
CAI2*-H2 tweespannen paarden
Eline Mentink (Deurningen) - Ivanhoe-T, Jazz, MTT Jean Pierre
CAI3*-P4 vierspannen pony’s
Dianne Legemaat - Van Bemmel (Overberg) - Black Jack von Logabirum, Rondeels Royal Bodhi, Rozenhof's Jordan, Showboy, Wild Woud's He
Jan de Boer (Terwolde) - Heideparks Him, Shorebrooks Hole in One, Shorebrooks Hot 'n Spicey, Shorebrooks Hot Tropic
Manou Brans (Oost West En Middelbeers) - Broeklands Glen, Cordial's Carlin, Destiny's Boraya, Sunwillow Sirocco, Vennebos Will O' t
Joey Van der Ham (Noordwijk Zh) - Duffelt's ZZ-top, Frits, Golden Boy, Marcus, Templedruideurope Splash
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Pietje V.d. Knollentuin, Roosendaal's Thunder, Uiterwaardens Mastercla
Rene Limpens (Assendelft) - Bruintje, Crimond Elgan, Goldberg's Clay, Kanjer, Rivaldo, Ulbargens Jordan
Eric Mulder (Diepenheim) - Aeringur Kandi, Asi Kandia, Dagrùn Kandia, Dalmann Kandia, Zozo Naskur Kandia
CAI3*-P2 tweespannen pony’s
Cas Hendriks (Zeeland) - Jip, Mister Jim, Sunstar's Cloud
Kees Liebregts (Oost West En Middelbeers) - COELENHAGE'S PENTERMAN, KOLSTEIN'S JAMES
Dirk Neerincx (Elst Gld) - Havehoeve's Ivan, Mutsaards Popeye
Woutera van de Kamp - Rozendaal (Ermelo) - Diamond, Toby, Vechtzicht's El Torro
Rodinde Rutjens (Weert) - De Kuilen's Brody, Heide's berg Alves, Kuikhornster Milano, Majan S Swen
Marissa Schuiling (Meppen) - Kas, Sammy
Daniel Stronks (Winterswijk Kotten) - Gaudi, Halina, Hiska


Landivisiau CEI2* 120/ CEI1* 100/ CEI1* 100/ CEI3* 140/ CEI1* Frankrijk - 28 t/m 30 april 2023 endurance
E-mail: creef.enduranceequestre@orange.fr
CEI1* 100
Marie-Marie Letort (Longue-Jumelles) - Hoggar d'Olbia


Zutendaal CEI1* 100/ CEIYJ1* 100 België - 30 t/m 30 april 2023 endurance
Tel: 0032-476860230
E-mail: dannydroghini@hotmail.com
CEI1* 100
Talitha Bakker (Winterswijk Woold) - ASE Magnificent
Sarina Bos (Achterveld) - Nasseer El PSY
Annewil van Duuren (Oeffelt) - Nib Iksha Star
Annemiek van Merrienboer (Wapse) - Onora
Marissa Muntz (Harderwijk) - Diarmuid LDV
CEIYJ1* 100 young riders en junioren
Eva van Arem (Hulshorst) - Toffies El Widde
Sije Otten (Handel) - Soraya D'Opuntia

Ander Nieuws

  • NK Dressuur: Marlies van Baalen wint eerste seniorentitel
    NK Dressuur: Marlies van Baalen wint eerste seniorentitel
  • NK Dressuur: Marten Luiten op herhaling bij de U25
    NK Dressuur: Marten Luiten op herhaling bij de U25
  • NK Dressuur: goud voor Robin Heiden bij de Young Riders
    NK Dressuur: goud voor Robin Heiden bij de Young Riders