­ Bestuur en werkorganisatie - KNHS

Bestuur en werkorganisatie

Benieuwd naar de gezichten achter de KNHS?

  • Samenstelling KNHS-bestuur

    • Voorzitter

      Cees Roozemond
      Voorzitter

    • Bestuursleden

      Aukje Kroondijk
      Vice Voorzitter 

      Jan Sonneveld
      Portefeuille Financiële Zaken

       

      George de Jong
      Portefeuille Algemene Zaken

       

      Annemiek van der Vorm
      Portefeuille Topsport

       

      Thomas Bosman
      Jeugdlid 

       

  • Medewerkers KNHS werkorganisatie

    • Management Team

       

      Algemeen directeur
      Theo Fledderus
      t.fledderus@knhs.nl

      Technisch directeur (topsport en internationale zaken)
      Iris Boelhouwer
      i.boelhouwer@knhs.nl

       

      Financieel directeur
      Theo van der Meulen
      t.van.der.meulen@knhs.nl

      Manager Communicatie, Marketing & Sponsoring
      Esther Hendriksen
      e.hendriksen@knhs.nl

       

      Manager Wedstrijdsport
      Gerard Arkema 
      g.arkema@knhs.nl

    • Afdelingshoofden


      Ledenservice
      Caroline Webeling

       

      Advocaat/bestuurssecretaris
      Hester van der Bij 

      Als advocaat staat Hester van der Bij geregistreerd in het rechtsgebiedenregister van de Nederlandse Orde van Advocaten. Op grond van deze registratie is zij verplicht elk kalenderjaar volgens de normen van de Nederlandse Orde van Advocaten tien opleidingspunten te behalen op ieder geregistreerd hoofdrechtsgebied. Hester fungeert tevens als Vertrouwenscontactpersoon bij de KNHS

      Topsport

      Evelien van de Bunte 

      Financiële Administratie

      Arjan Keijzer

       

      ICT

      Jolet de Kleijn 

      KNHS Academy

      Gert Naber 

       

      P&O

      Selma Schreuder 

       

      Nationaal Hippisch Centrum – Facilitair

      Bob van Asselt 

       

      Nationaal Hippisch Centrum – Planner Evenementen

      Arnoud te Velde 

       

    • Accountmanagers voor sportaanbieders

      Kirsti Berendschot
      KNHS Accountmanager  
      Focusgebied: Wedstrijdorganisatie en kader opleidingen
      E-mail: k.berendschot@knhs.nl | mob: 06 -  52 75 67 77
      Werkzaam van maandag t/m vrijdag

       

      Patricia Bronkhorst
      KNHS Accountmanager
      Focusgebied: Ruiteropleidingen Jeugd 
      E-mail: p.bronkhorst@knhs.nl | mob: 06 – 55 15 59 68
      Werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag

       

       

      Christel de Boer                       
      KNHS Manager Sportstimulering & Sportaanbieders
      Focusgebied: (Regio)besturen | KNHS-FNRS Partners in Paardrijden  
      E-mail: c.de.boer@knhs.nl | Tel.nr.: 06 – 11 62 77 08
      Werkzaam van maandag t/m vrijdag


    • Disciplinespecialisten

      Disciplinespecialist Eventing 
      Mariska Froger Junior

       

      Disciplinespecialist Springen
      Antoinet Berkhoff-Garrits

       

      Mennen, aangespannen sport, dressuur en reining 
      Arjen Coppoolse

       

      Aangepast sporten, endurance en voltige 
      Lisanne Kooiker

    • Team Buitenrijden

      Deborah Vermeer
      E-mail: d.vermeer@knhs.nl | mob: 06 – 29 22 35 25
      Werkzaam van maandag t/m vrijdag
       

      Marleen Ras
      E-mail: m.ras@knhs.nl | mob: 06 – 53 17 90 76