­ Bestuur en werkorganisatie - KNHS

Bestuur en werkorganisatie

Benieuwd naar de gezichten achter de KNHS?

  • Samenstelling KNHS-bestuur

    • Voorzitter

      Cees Roozemond
      Voorzitter

    • Penningmeester

      Hidde Frankena
      Portefeuille Financiële Zaken

    • Bestuursleden

      Aukje Kroondijk
      Vice Voorzitter

       

       

      Emile Hendrix
      Portefeuille Topsport

      Marlies Reibestein
      Portefeuille Communicatie

      John van der Starre
      Bestuurslid

       

  • Medewerkers KNHS werkorganisatie

    • Management Team

       

      Algemeen directeur
      Theo Fledderus
      t.fledderus@knhs.nl

       

      Technisch directeur (topsport en internationale zaken)
      Maarten van der Heijden

       

      Financieel directeur
      Theo van der Meulen

       

      Manager Communicatie, Marketing & Sponsoring
      Esther Hendriksen
      e.hendriksen@knhs.nl

       

      Manager Wedstrijdsport
      Adrianne van Waardenberg
      a.van.waardenberg-nooren@knhs.nl

       

      Manager Recreatie & Sportstimulering
      Christel de Boer
      C.de.Boer@knhs.nl

       

    • Afdelingshoofden


      Ledenservice
      Caroline Webelink

       

      Advocaat/bestuurssecretaris
      Hester van der Bij 
      Hester fungeert tevens als Vertrouwenspersoon bij de KNHS

       

    • Accountmanagers voor sportaanbieders

       

      Deborah Vermeer
      Accountmanager Sportaanbod & Sportaanbieders
      Regiobesturen: Friesland, Groningen, Zuid-Holland
      E-mail: d.vermeer@knhs.nl | mob: 06 – 29 22 35 25
      Werkzaam van maandag t/m vrijdag

       

      Kirsti Berendschot
      Accountmanager Wedstrijdzaken en Opleidingen
      Regiobesturen: Overijssel, Gelderland, Noord-Brabant
      E-mail: k.berendschot@knhs.nl | mob: 06 -  52 75 67 77
      Werkzaam van maandag t/m vrijdag

       

      Patricia Bronkhorst
      Accountmanager Jeugd
      Regiobesturen: Noord-Holland, Utrecht, Zeeland
      E-mail: p.bronkhorst@knhs.nl | mob: 06 – 55 15 59 68
      Werkzaam op maandag, dinsdag en woensdag

       



      Eileen Bakker             
                               
      Accountmanager Buitenrijden
      Regiobesturen: Drenthe, Limburg
      E-mail: e.bakker@knhs.nl | mob: 06 – 29 50 91 96
      Werkzaam op maandag t/m vrijdag, woensdagmiddag tot 15:00 uur

       



      Marleen Ras               
                              :
      Programmamanager Buitenrijden & Key Accountmanager
      E-mail: m.ras@knhs.nl | mob: 06 – 53 17 90 76

       

      Christel de Boer                       
      Manager Recreatie, Sportstimulering & Sportaanbieders
      E-mail: c.de.boer@knhs.nl | Tel.nr.: 06 – 11 62 77 08

    • Disciplinespecialisten

      Disciplinespecialist Eventing 
      Mariska Froger Junior

       

      Disciplinespecialist Springen
      Antoinet Berkhoff-Garrits

       

      Mennen, aangespannen sport, dressuur en reining
      Arjen Coppoolse

      Dressuur
      Annemarie Rietman

      Aangepast sporten, endurance en voltige 
      Lisanne Kooiker