Ontmoet de KNHS-regioconsulenten

De lokale KNHS regioconsulent bij jou in de buurt is er echt voor jou. Bij hem of haar kun je terecht om knelpunten of praktische problemen te melden die je, bij jou in de buurt, tegenkomt tijdens het buitenrijden. Denk aan een onveilige situatie in het verkeer, een spoorwegovergang die afgesloten wordt zodat je het bos niet meer in kunt of een slecht onderhouden ruiter- of menpad. Of misschien wil je ervoor zorgen dat er nu eindelijk dat ene verbindingspad in jouw gemeente komt. 

Naast de lokale regioconsulenten zijn er ook twee consulenten buitenrijden. Zij doen hetzelfde als de lokale regioconsulent, maar dan op overkoepelend (meestal landelijk) niveau. Zij hebben contact met de lokale regioconsulenten, maar ook met de KNHS regio's (inclusief de portefeuillehouders recreatiesport), de hippische platforms en natuurlijk met de KNHS.

Wat jouw KNHS regioconsulent voor je doet:

  • De natuur openhouden voor de paardensport;
  • Als meldpunt fungeren voor problemen met ruiter- en menpaden;
  • Terreineigenaren ondersteunen bij de aanleg van ruiter- en menroutes;
  • Lobbyen voor veiligheid van ruiters en menners in het verkeer bij lokale overheden;
  • Onderhouden van contacten met lokale terreineigenaren, gemeenten en andere overheden.

Maak kennis met de lokale regioconsulenten:

Regio Groningen 

Els Kramer
E-mail: 
regioconsulentgroningen@gmail.com
Telefoon: 06 – 22 86 58 94

Regio Friesland

 undefined

Bineke de Vries
E-mail: bineke@reinosathe.nl
Telefoon: (06) 53 37 97 46

REGIO Drenthe

 

Hilda Mulder
E-mail: hmulder@recreatieschapdrenthe.nl
Telefoon: 0521-593210

 

Regio Overijssel

undefined

Midden-Oost
Roel Smelt

E-mail: R.smelt@knhs.nl
Telefoon: 0548-519121

Regio Flevoland - Vacature 

Regio Gelderland

 undefined

Noord en Midden
Jaap van den Ende

E-mail: j.van.den.Ende@knhs.nl
Telefoon: 06-46598320

 

Gelderland – Rivierenland Oost
Betty Delgijer

E-mail: regioconsulent.gelderlandzuid@gmail.com
Telefoon: (06) 42 11 96 77

 

Achterhoek
VACATURE

undefined

Regio Utrecht

 undefined

Noord 
Marjolein van Unen
E-mail: M.van.Unen@knhs.nl
Telefoon: 06 - 23402477

undefined

Zuid
Coen Langkemper

E-mail: C.Langkemper@knhs.nl
Telefoon: 0318 - 472721

Regio Noord-Holland

undefined

Noord 
Cor van der Sluis
E-mail: C.van.der.Sluis@knhs.nl
Telefoon: 06 - 53744866 

Regio Zuid-Holland

 undefined

Noord
Anita Verloop

E-mail: a.verloop-groenen@knhs.nl
Telefoon: 0174-414639

undefined

Oost
Wim van der Hout

E-mail: W.van.der.Hout@knhs.nl
Telefoon: 06 - 53389770

Regio Noord-Brabant

undefined

Noord
Trix van der Kolk

E-mail: b.kolk@home.nl
Telefoon: 0411 - 675992

Zuid-Oost 
Johan Castelijns

E-mail Johan.castelijns@live.nl
Telefoon: 06-51781548

West
Frans Baten

E-mai: batenfrans@gmail.com
Telefoon: 06-53398263

Regio Limburg

undefined

Lei Linders
E-mail: L.Linders@knhs.nl
Telefoon: 077 - 4651499

Categorie: regioconsulent, regioconsulenten, belangen, belangenbehartiging

Ander Nieuws

  • Leren paardrijden: Gebroken lijn
    Leren paardrijden: Gebroken lijn
  • Verkiezing van de Hippisch instructeur/docent van het jaar 2019
    Verkiezing van de Hippisch instructeur/docent van het jaar 2019
  • Paardenspektakel Beekbergen bijna van start
    Paardenspektakel Beekbergen bijna van start