­ KNHS Accountmanagers contact - KNHS

KNHS Accountmanagers contact

Contactgegevens KNHS Accountmanagement
Algemeen: accountmanagement@knhs.nl 

Kirsti Berendschot
KNHS Accountmanager
Focusgebied: Wedstrijdorganisatie & competities
E-mail: k.berendschot@knhs.nl | mob: 06 -  52 75 67 77
Werkzaam van maandag t/m vrijdag

Patricia Bronkhorst
KNHS Accountmanager
Focusgebied: Jeugdprogramma's
E-mail: p.bronkhorst@knhs.nl | mob: 06 – 55 15 59 68
Werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag

Christel de Boer                       
Manager Sportaanbieders & Sportstimulering
Focusgebied: KNHS-FNRS Partners in Paardrijden | Besturen
E-mail: c.de.boer@knhs.nl | mob: 06 – 11 62 77 08
Werkzaam van maandag t/m vrijdag

  • Medewerkers KNHS werkorganisatie

    • Management Team

       (foto volgt)

      Algemeen directeur
      Patrice Assendelft
      p.assendelft@knhs.nl

      Technisch directeur (topsport en internationale zaken)
      Iris Boelhouwer
      i.boelhouwer@knhs.nl

       

      Financieel directeur
      Theo van der Meulen
      t.van.der.meulen@knhs.nl

      Manager Communicatie, Marketing & Sponsoring
      Esther Hendriksen
      e.hendriksen@knhs.nl

       

      Manager Wedstrijdsport
      Gerard Arkema 
      g.arkema@knhs.nl

    • Afdelingshoofden


      Ledenservice
      Caroline Webeling

       

      Advocaat/bestuurssecretaris
      Hester van der Bij 

      Als advocaat staat Hester van der Bij geregistreerd in het rechtsgebiedenregister van de Nederlandse Orde van Advocaten. Op grond van deze registratie is zij verplicht elk kalenderjaar volgens de normen van de Nederlandse Orde van Advocaten tien opleidingspunten te behalen op ieder geregistreerd hoofdrechtsgebied. Hester fungeert tevens als Vertrouwenscontactpersoon bij de KNHS

      Topsport

      Evelien van de Bunte 

       

      Financiële Administratie

      Danny Hoogland

       

      ICT

      Jolet de Kleijn 

      KNHS Academy

      Gert Naber 

       

      P&O

      Selma Schreuder 

       

      Nationaal Hippisch Centrum – Facilitair

      Bob van Asselt 

       

      Nationaal Hippisch Centrum – Planner Evenementen

      Arnoud te Velde 

       

    • Accountmanagers voor sportaanbieders

      Kirsti Berendschot
      KNHS Accountmanager  
      Focusgebied: Wedstrijdorganisatie en kader opleidingen
      E-mail: k.berendschot@knhs.nl | mob: 06 -  52 75 67 77
      Werkzaam van maandag t/m vrijdag

       

      Patricia Bronkhorst
      KNHS Accountmanager
      Focusgebied: Ruiteropleidingen Jeugd 
      E-mail: p.bronkhorst@knhs.nl | mob: 06 – 55 15 59 68
      Werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag

       

       

      Christel de Boer                       
      KNHS Manager Sportstimulering & Sportaanbieders
      Focusgebied: (Regio)besturen | KNHS-FNRS Partners in Paardrijden  
      E-mail: c.de.boer@knhs.nl | Tel.nr.: 06 – 11 62 77 08
      Werkzaam van maandag t/m vrijdag


    • Disciplinespecialisten

      Disciplinespecialist Eventing 
      Mariska Froger


      Disciplinespecialist Springen
      Antoinet Berkhoff-Garrits
      Antoinet Berkhoff-Garrits

      Mennen, Endurance en Dressuur
      Arjen Coppoolse

       

      Dressuur, Para-Dressuur en Voltige
      Cindy Heijligers

    • Team Buitenrijden

      Deborah Vermeer
      E-mail: d.vermeer@knhs.nl | mob: 06 – 29 22 35 25
      Werkzaam van maandag t/m vrijdag
       

      Marleen Ras
      E-mail: m.ras@knhs.nl | mob: 06 – 53 17 90 76