­ KNHS Accountmanagers contact - KNHS

KNHS Accountmanagers contact

Contactgegevens KNHS Accountmanagement
Algemeen: accountmanagement@knhs.nl 

Kirsti Berendschot
KNHS Accountmanager
Focusgebied: Wedstrijdorganisatie en kader opleidingen
E-mail: k.berendschot@knhs.nl | mob: 06 -  52 75 67 77
Werkzaam van maandag t/m vrijdag

Patricia Bronkhorst
KNHS Accountmanager
Focusgebied: Ruiteropleidingen Jeugd
E-mail: p.bronkhorst@knhs.nl | mob: 06 – 55 15 59 68
Werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag

Christel de Boer                       
KNHS Manager Sportstimulering & Sportaanbieders
Focusgebied: (Regio)besturen & KNHS-FNRS Partners in Paardrijden
E-mail: c.de.boer@knhs.nl | mob: 06 – 11 62 77 08
Werkzaam van maandag t/m vrijdag

  • Medewerkers KNHS werkorganisatie

    • Management Team

       

      Algemeen directeur
      Theo Fledderus
      t.fledderus@knhs.nl

      Technisch directeur (topsport en internationale zaken)
      Iris Boelhouwer
      i.boelhouder@knhs.nl

       

      Financieel directeur
      Theo van der Meulen
      t.van.der.meulen@knhs.nl

      Manager Communicatie, Marketing & Sponsoring
      Esther Hendriksen
      e.hendriksen@knhs.nl

       

      Manager Wedstrijdsport
      Gerard Arkema 
      g.arkema@knhs.nl

    • Afdelingshoofden


      Ledenservice
      Caroline Webeling

       

      Advocaat/bestuurssecretaris
      Hester van der Bij 
      Hester fungeert tevens als Vertrouwenspersoon bij de KNHS

       

      Topsport

      Evelien van de Bunte 

       

      Financiële Administratie

      Charlotte Honkoop 

       

      ICT

      Jolet de Kleijn 

      KNHS Academy

      Gert Naber 

       

      P&O

      Selma Schreuder 

       

      Nationaal Hippisch Centrum – Facilitair

      Bob van Asselt 

       

      Nationaal Hippisch Centrum – Planner Evenementen

      Arnoud te Velde 

       

    • Accountmanagers voor sportaanbieders

      Kirsti Berendschot
      KNHS Accountmanager  
      Focusgebied: Wedstrijdorganisatie en kader opleidingen
      E-mail: k.berendschot@knhs.nl | mob: 06 -  52 75 67 77
      Werkzaam van maandag t/m vrijdag

       

      Patricia Bronkhorst
      KNHS Accountmanager
      Focusgebied: Ruiteropleidingen Jeugd 
      E-mail: p.bronkhorst@knhs.nl | mob: 06 – 55 15 59 68
      Werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag

       

       

      Christel de Boer                       
      KNHS Manager Sportstimulering & Sportaanbieders
      Focusgebied: (Regio)besturen | KNHS-FNRS Partners in Paardrijden  
      E-mail: c.de.boer@knhs.nl | Tel.nr.: 06 – 11 62 77 08
      Werkzaam van maandag t/m vrijdag


    • Disciplinespecialisten

      Disciplinespecialist Eventing 
      Mariska Froger Junior

       

      Disciplinespecialist Springen
      Antoinet Berkhoff-Garrits

       

      Mennen, aangespannen sport en reining
      Arjen Coppoolse

      Dressuur
      Annemarie Rietman

      Aangepast sporten, endurance en voltige 
      Lisanne Kooiker

    • Team Buitenrijden

      Deborah Vermeer
      E-mail: d.vermeer@knhs.nl | mob: 06 – 29 22 35 25
      Werkzaam van maandag t/m vrijdag
       

      Marleen Ras
      E-mail: m.ras@knhs.nl | mob: 06 – 53 17 90 76