
Deelnemers internationale wedstrijden 30 juni 2025 t/m 6 juli 2025
Deze week staat het prestigieuze CHIO Aken op de kalender. Voor zowel de dressuur, springen als het mennen staat er een landenwedstrijd op het programma van het Duitse topevenement. De bondscoaches van de verschillende disciplines komen met ervaren en ook enkele nieuwe TeamNL ruiters aan de start. Daarnaast uiteraard ook diverse individuele toprubrieken met voor de springruiters op zondagmiddag de Rolex Grand Slam Grand Prix als afsluiting.
Verder zijn springruiters van TeamNL actief op de Global Champions Tour in Monte Carlo, de 4* in Harthill – Bolesworth, de 3* wedstrijden in Maubeuge, Royan en Sariego en de 2* wedstrijden in Bonheiden en San Giovanni in Marignano.
In eigen land is de internationale eventingwedstrijd in Emmeloord met een groot aantal Nederlandse deelnemers. Ook nemen enkele Nederlandse eventingruiters deel aan de wedstrijd in Aston Le Walls.
Tot slot is er Nederlandse deelname op het CAI3* Le Pin au Haras en het CPEDI3* in Ornago.
Foto door Hippofoto