KNHS ontvangt 1.134.398 euro van Nederlandse Loterij
Afgelopen mei maakte Nederlandse Loterij haar afdracht over het afgelopen jaar al bekend: een prachtig bedrag van maar liefst €1.134.398. Vandaag mocht Laurens van Lieren, manager Topsport van de KNHS, tijdens het CHIO Rotterdam officieel de cheque in ontvangst nemen uit handen van Lotte Hoogduijn, assetmanager van de Nederlandse Loterij.
“We zijn enorm dankbaar voor deze bijdrage. Dankzij dit bedrag kunnen we investeren in de toegankelijkheid van de paardensport waardoor heel veel Nederlanders de voordelen kunnen ervaren van de unieke band tussen mens en paard”, aldus Laurens van Lieren.
In mei 2026 maakte Nederlandse Loterij haar afdracht over 2025 bekend, een recordbedrag van ruim 200.614.341 euro. Hiermee werd wederom een belangrijke bijdrage geleverd aan sport en goede doelen in Nederland. 53.785.106 euro is beschikbaar voor NOC*NSF en 79 aangesloten sportbonden om Nederland te laten uitgroeien tot het sportiefste land ter wereld.
Dank aan Nederlandse Loterij en haar spelers voor deze geweldige bijdrage!
Foto: CHIO Rotterdam